profil

Przemówienie - pożegnanie maturzystów przez uczniów mlodszych klas

poleca 85% 297 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Drodzy maturzyści

To wasz ostatni dzień w naszej szkole. Chciałabym w imieniu wszystkich uczniów podziękować wam za te lata, które mogliśmy spędzić razem z wami w murach tej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły a ona w historii waszego życia. Mam nadzieję, że dobrze będziecie wspominać nie tylko nas uczniów, ale również pedagogów i wszystkich pracowników szkoły. I w myślach nieraz będziecie do nas wracać. Dziś się cieszycie, bo kończycie tę szkołę, na co tak czekaliście, ale na pewno nie jeden z was jeszcze zatęskni. Dziś kończycie kolejny etap w swoim życiu - Liceum Ogólnokształcące. Musicie jednak pamiętać, że za kilka dni matura a po niej jeszcze kilka lat nauki i dorosłe, samodzielne życie.

Czegóż mogę wam życzyć, spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu, i dojścia do zamierzonego celu. Jesteście młodzi, korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej, ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na was czekają.

Adam Asnyk napisał: "Życie jest biegiem, staraj się o to abyś je dokończył"

Mam nadzieje, że wasz bieg będzie szczęśliwy i bez upadków. Dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy bez większych kłopotów i zmartwień. Życzę wam tego z całego serca.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta