O nas

Sciaga.pl to serwis edukacyjny, który istnieje już ponad 20 lat. Dysponujemy największą bazą materiałów edukacyjnych w Polsce, wykorzystywanych na różnym etapie nauczania - począwszy od szkoły podstawowej, przez szkołę średnią, po studia.

Materiały dostępne na sciaga.pl są tekstami autorskimi, przygotowanymi zarówno przez uczniów i studentów w ramach powtórki materiału przed kartkówką, sprawdzianem, testem ósmoklasisty, maturą, kolokwium, czy egzaminem na studiach, jak i opracowaniami konkretnych zagadnień, w tym tekstów o charakterze specjalistycznym, które zostały przygotowane przez nauczycieli oraz profesjonalistów.

Materiały służące do przygotowania do matury, które są również opublikowane w serwisach edukacyjnych w grupie na6.pl, zostały opracowane przez nauczycieli, którzy również zasiadają w komisjach egzaminacyjnych. Materiały zostały przygotowane wg specjalnego klucza, który ułatwia szybkie wyszukanie tematu i rzetelne ugruntowanie wiedzy. Na bieżąco aktualizujemy teksty, tak aby były zgodne ze zmianami w podstawie programowej, jakie miały miejsce na przestrzeni kilkunastu lat.

Uczniowie szkół podstawowych i średnich znajdą na sciaga.pl projesjonalne opracowania lektur szkolnych, uzupełniane o nowości, jakie pojawiają się w kanonie lektur.

Treść sprawdzona

Chcemy na bieżąco aktualizować teksty, jak również przeprowadzać ich weryfikację, żeby nasi użytkownicy mieli dostęp tylko do wartościowych i przydatnych treści, które powinny być dostosowane zarówno do wieku użytkownika, poziomu nauczania na jakim się znajduje, jak i zainteresowań. Czasem wystarczy, krótka ale poprawnie zredagowana definicja, żeby pomóc naszym użytkownikom uzyskać szybką odpowiedź na ich zapytanie.