profil

Autobiografia.

poleca 81% 950 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Mam na imię Zdzisław. Urodziłem sie 12 marca i mam piętnaście lat. Mieszkam w Szczecinie z dwoma młodszymi siostrami, młodszym bratem i rodzicami.

Dzisiaj jestem uczniem 3 klasy gimnazjum w Szczecinie. Moim głównym hobby jest sport, a dokładnie piłka nożna. Lubie tez słuchać muzyki. Nie mam ulubionego zespołu muzycznego, ale najczęściej słucham techno. Jesetm otwarty i bardzo szybko nawiązuje znajomości. Moja zaleta to chyba punktualność. Myślę, ze jeśli mam jakieś spotkanie to zawsze na nie zdążam. Niestety mam tez wady, jak chyba każdy. Moją główna wadą jest lenistwo. Dość często słysze np. ''zdolny ale leniwy''. Druga wada a moze nałóg to Internet. Nie ma dnia, zebym nie otworzył przeglądarki internetowej. Mam tez dużo marzeń i celów. Do celów mogę zaliczyć dobrze napisane testy gimnazjalne. Natomiast moim największym marzeniem jest wyjazd do Manchesteru. Zobaczyć Old Trafford i mecz Manchesteru United.

Jeszcze nie do końca wiem co będę robił w przyszłości, ale myślę, ze moja przyszłośc bedzie związana z wojskiem lub informatyką.

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:
Formy wypowiedzi