profil

Autobiografia karykaturalna

poleca 85% 110 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Oczywiście proszę pozmieniać wszystko po swojemu ^^

Na imię mam Bartek. Urodziłem się 26 lutego 1993 roku w Bydgoszcz gdzie mieszkam i uczę się od urodzenia. Rodzice oczekiwali, że ich trzecie dziecko
będzie dziewczynką. Niestety, zawiedli się.
Mieszkam w bloku z rodzicami, bratem, psem, i szynszylem w jednej z bydgoskich dzielnic. Obecnie jestem uczniem drugiej klasy gimnazjum.

Jestem wysokim blondynem w sumie nie zostało mi już za dużo włosów? Kolor oczu niezidentyfikowanym bo jestem daltonistą.
Lubię ubierać się w luźne rzeczy, które ze mnie spadają bo jestem anorektykiem? Najczęściej związane z pokemonami, ale to
nie znaczy, że nie zobaczycie mnie w ciuchach z teletubisiami.

Interesuję się muzyką i książkami.Jeśli chodzi o muzykę to uwielbiam Country i Disco Polo czasem też słucham Muzyki poważnej.Uwielbiam również książki z barbie. Moim ulubionymi zespołami muzycznymi są: ?Schnapi?, ?Smerfne Hity?, ?Fasolki?,ale raczej wole piosenki z bajek jak np. ,,Koziołek Matołek?. Do zainteresowań mógłbym również zaliczyć oglądanie moich ulubionych bajek czyli Rumcajs i Teletubies ale niestety Teletubisie już nie lecą w telewizji? Lecz mam wszystkie odcinki na kasecie Video.

Hmmm..., moje wady? Może zacznijmy od zalet. Zawsze mam wszedzie porzadek. Nawet kredki ukladam kolorystycznie. Jestem bardzo pomocny,sympatyczny,koleżeński,mam niesamowite poczucie chumoru.Jestem takze szarmancki, dzentelmenski acha, no i oczywiscie skromny.W wolnych chwilach lubię się uczyć a najbardziej języka polskiego ponieważ to jest mój ulubiony przedmiot w szkole!
Rodzice mówią mi, że jestem ?cudownym..dzieckiem". Dowodem na to jest ich rodzicielska milosc,jaka mnie dażą.


Jak każdy mam wiele planów i marzeń, które chciałbym zrealizować w życiu. Jednym z nich jest wystąpić jako Tinky Winky w bajce dla dzieci Teletubies potem chciałbym skończyć studia aktorskie i wyglądać jak Johnny Bravo.
Myślę, że jestem osobą szczerą i można ze mną szczerze porozmawiać o Teletubisiach gdyż wiem o tym,że są osoby które bardzo ich nie lubią właściwie nie wiem za co to,że Tinky Winky nosi torebkę to jeszcze nic nie znaczy ja też noszę torebkę Ogólnie jestem dobry, ale jak każdy człowiek przechodzę chwile załamania-wtedy nie warto ze mną zadzierać bo zmieniam się w Gargamela i szukam smerfy w domu.

Jestem młodym człowiekiem, który wie,że chce zagrać w Teletubisiach i co chciałby robić w życiu. Przede wszystkim zdobyć wykształcenie, a następnie dobrze płatną pracę, którą była by rola Tinky Winky.

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 2 minuty

Ciekawostki ze świata