profil

Życiorys - przykład

poleca 85% 733 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Radom, 04.05.2018

Anna Bliska
ul. Mroczna 4
26-600 Radom
tel. 123456789

Życiorys

Urodziłam się 12.03.1992 roku w Radomiu. Moimi rodzicami są Barbara i Andrzej Bliscy.
Ojciec z zawodu jest hydraulikiem, prowadzi własną firmę. Matka jest nauczycielką matematyki i informatyki w szkole podstawowej. Mam jednego brata, który studiuje.

Naukę rozpoczęłam w 1998 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr. 8 w Radomiu. Brałam udział w konkursie recytatorskim i muzycznym na szczeblu powiatowym. W szóstej klasie sprawowałam funkcję przewodniczącego szkolnego samorządu uczniowskiego. Szkołę ukończyłam w 2005 roku ze średnią ocen na świadectwie 5,5 i ilością 33 punktów z egzaminu. W czerwcu 2005 zostałam przyjęta do Publicznego Gimnazjum nr. 23 w Radomiu, gdzie kontynuowałam naukę przez trzy lata. Brałam udział w licznych konkursach i olimpiadach przedmiotowych, np. z języka polskiego, niemieckiego, chemii, fizyki, religii. Aktywnie uczestniczyłam w życiu szkoły poprzez pracę w samorządzie uczniowskim.
Należałam do szkolnego chóru, a także grupy tanecznej.

Obecnie kończę gimnazjum i chciałabym kontynuować naukę w liceum, w którym mogłabym rozwijać swoje biologiczne i chemiczne zainteresowania, a także pielęgnować muzyczne i teatralne talenty.

Anna Nowak

Podoba się? Tak Nie
Komentarze (3) Brak komentarzy

dzieki za pomoc pozdro

dziękuję. pomogło :)

Cały wygląd życiorysu został zachowany, jednak nie wyświetlił się jak nalezy. Przepraszam.

Treść zweryfikowana i sprawdzona

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata