profil

W wielu szkołach w Polsce rozważa się wprowadzenie obowiązku noszenia mundurków. Zważając na to jakie jest twoje stanowisko napisz artykuł do gazetki szkolnej pt."Jak cię widzą, tak cię piszą" i wyraź swoje zdanie. Odwołaj się do wybranego

drukuj
poleca 82% 675 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

"Jak cię widzą, tak cię piszą"
W wielu szkołach w Polsce rozważa się wprowadzenie obowiązku noszenia mundurków. Moim zdaniem to jest bardzo dobry pomysł.
Wprowadzenie mundurków jest bardzo dobrym rozwiązaniem problemów np. gołych pleców w szkołach. Po pierwsze zmniejszy to ilość niechcianych stosunków między uczniami, a po drugie będzie to zdrowsze dla nas-uczniów. Mówiąc o mundurkach możemy sobie wspomnieć powieść S.Żeromskiego "Syzyfowe prace" i przypomnieć jaki miał mundurek i jak chodził ubrany do szkoły Andrzej Radek. Pochodił z barzdo ubogiej rodziny, dlatego nie mógł mieć wykwintnego stroju. Chodził do szkoły ubrany schludnie i skromnie. Jednak wydarzenia w książce o ile się zdarzyły naprawdę to było to bardzo dawno. Andrzej Radek może nie miał warunków, ale my jak najbardziej. Jest XXIw. i mamy możliwość takiego wyboru i koloru, i zoru, i fasonu, że możemy się w tym wszystkim pogubić.
Mam nadzieję, że teraz wszyscy widzą różnicę między kiedyś, a dziś i przekona to chociaż niektórych do noszenia mundurków.


Polecasz? Tak Nie
Komentarze (2) Brak komentarzy
15.2.2009 (15:43)

praca ciekawa ale troche za krótka

15.12.2008 (14:52)

Ale się wysiliłaś

Formy wypowiedzi