profil

UFO

poleca 85% 190 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

MrCOOL

1) Standardowe porwanie przez obcych

Jedna lub dwie osoby jadą samochodem po raczej rzadko uczęszczanej drodze. Nagle pojawia się dziwne światło które śledzi dane osoby. Po kilku minutach znika ale wspomniane osoby „zgubiły” ok. 2-3 godzin. Kiedy poddają się hipnozie żeby odkryć co się z nimi działo przez ten
czas opowiadają o tym jak na statku obcych poddawano ich rożnym eksperymentom (pobierano spermę jajniki, wkuwano igłę do pępka, wszczepiano implant do mózgu i inne) i zawsze pokazywali im skąd pochodzą a mianowicie z układu gwiezdnego ZETA RETICULI 1.

2) Cechy szaraka

Można wyodrębnić kilka cech:

-głowa nieproporcjonalnie duża do ciała
-długie czteropalczaste ręce sięgające do kolan
-oczy duże, bez powiek, ustawione na skos głowy
-brak owłosienia
-układ trawienny w zaniku
-wzrost od 0, 90 – 1, 40 m.
-bardzo małe usta bez warg (prawdopodobnie nie pełniące żadnej roli)
-brak zębów
-bezkształtny nos
-porozumiewają się telepatycznie
-długie paznokcie
-między palcami cienka błona
-elastyczna szara skóra przypominająca skórę gada (kameleona)
-niektóre z narządów wewnętrznych przypominają ludzkie jednak są w innym stadium ewolucji
-postać wyprostowana – humanoidalna

3) Cechy statków obcych

Można wyodrębnić kilka charakterystycznych cech statków obcych:

-potężna zdolność manewrowania (dużo większa niż konwencjonalnych samolotów)
-zdolność pojawiania się znikania w bardzo krótkim czasie
-bardzo dobrze oświetlone
-pojawiają się głównie nocą ( 02. 00 – 02. 59) oraz przed południem ( 09. 00 – 09. 59)
-najczęściej wizyty UFO odnotowywane są w Europie ( 37, 14 % światowych)

-w Stanach Zjednoczonych odnotowywane jest 27, 71 % światowych obserwacji UFO
-w Polsce odnotowywuje się aż 12, 52 % europejskich obserwacji UFO
-kształt najczęściej dyskoidalny ale mogą być również trójkąty i cygara
-obiekty zawsze są wykrywane przez radary cywilnych lotnisk oraz baz wojskowych
-po obserwacji UFO lub jego katastrofie do świadków zdarzenie przyjeżdżają ubrani na czarno
mężczyźni (MIB – Men In Black – Faceci w czerni). Powstał nawet film parodiujący MIB’y.4) Projekty Amerykanów związane z UFO

1. Aquarius - Jest projektem, który zebrał informacje i opisał historię pobytu i wpływu obcych istot na człowieka na Ziemi w przeciągu ostatnich 25. 000 lat z uwzględnieniem dziejów narodu Basków żyjącego w górach na pograniczu Francji i Hiszpanii oraz Syryjczyków i Asyryjczyków.

2. Blue Book - Jest nazwą projektu zajmującego się zbieraniem informacji na temat NOLi, a także prowadzeniem dezinformacji. Był powołany do życia i nadzorowany przez siły powietrzne. W roku 1069 projekt został wstrzymany. Jego akta i obowiązki przejął projekt Aquarius. tajny raport o nazwie Grudge - Raport Blue Book Nr 13 jest jednym znaczącym dokumentem powstałym w wyniku tych prac i nie jest dostępny dla opinii publicznej.

3. Garnet - Jest nazwą projektu mającego zaa zadanie właściwe przechowanie i ewidencję akt i dokumentów. Generał Doolittle Znany generał lotnictwa, obecnie na emeryturze stwierdził, że pewnego dnia trzeba będzie zacząć się liczyć z obecnością obcych istot.

4. Grudge - Jest nazwą projektu zawierającego 16 tomów udokumentowanych informacji zgromadzonych od początku rozpoczęcia badania przez USA zjawiska NOLi oraz ZOP. Cała akcja była finansowana z tajnych nieoficjalnych funduszy CIA oraz wpływów z nielegalnego handlu narkotykami. Branie udziału w nielegalnym handlu narkotykami usprawiedliwiano koniecznością zidentyfikowania i wyeliminowania słabych elementów społeczeństwa. Celem projektu Grudge było zbieranie wszystkich naukowych, technicznych, medycznych i wywiadowczych informacji dotyczących obserwacji NOLi i kontaktów ludzi z obcymi formami życia. Ów zbiór wiadomości został wykorzystany do przyspieszenia programu kosmicznego NASA.

5. Joshuna - Jest nazwą projektu, którego zadaniem jest konstrukcja broni opartej na wykorzystaniu pulsujących fal akustycznych niskiej częstotliwości. Broń ta została skonstruowana przez firmę Ling Tempco Vought mieszczącą się w Anheim w Kalifornii. Potwierdzono, że pozwala ona na zburzenie każdej budowli z odległości około 3 km. Była wypróbowywana na poligonie White Sands Proving Grounds. Została skonstruowana w latach 1975-1978. Wygląda jak długi róg połączony z komputerem i wzmacniaczami. Po jej skonstruowaniu LTV zmieniła siedzibę, która znajdowała się poprzednio w pobliżu Grand Hotelu naprzeciwko Disneylandu.

6. KRLL, KRLLL, CRLL, CRLLL - Wymawiać jako Krill. Był zakładnikiem pozostawionym podczas pierwszego lądowania w bazie lotniczej Holloman jako gwarancja dotrzymania przez obce istoty zobowiązań objętych porozumieniem, które wówczas zawarto. KRLL dał nam podstawy do stworzenia Yellow Book, która została uzupełniona przez kolejne istoty w późniejszym czasie. Po pewnym czasie KRLL się rozchorował i był pielęgnowany przez dr. Mendozę, który stał się ekspertem w biologii i medycynie obcych. Informacje uzyskane od obcego były rozpowszechniane pod pseudonimem O. H. Crill lub Crill. KRLL był pierwszym ambasadorem obcych w USA.

7. Plato - Jest to projekt, który zajmuje się dyplomatyczną stroną kontaktów z obcymi. Projekt opracował zasady formalnego układu (nielegalnego z punktu widzenia Konstytucji) z obcymi. Warunki układu przewidują, że obcy przekażą nam swoje technologie i nie będą się wtrącać w nasze ziemskie sprawy. Z naszej strony wyrażono zgodę na utrzymanie faktu ich istnienia w tajemnicy, nie wtrącania się w ich poczynania (uprowadzenia ludzi i zwierząt). Obcy zgodzili się na okresowe dostarczanie M-12 list wziętych.


8. Redlight - Jest nazwą projektu, którego zadaniem było uruchomienie i oblatywanie pojazdów obcych. Projekt został wstrzymany po eksplozji jednego z pojazdów i śmierci oblatujących go pilotów. Dalsze prace w ramach tego projektu są prowadzone w Strefie 51 w stanie Nevada (Groom Lake - Dreamland). Zostały one wznowione w roku 1973. Niedługo potem projekt zaczął odnosić pierwsze sukcesy. Obserwacje NOLi lecących w eskorcie pomalowanych na czarno śmigłowców są efektem prac projektu. Siedzibą projektu po dziś dzień jest Area 51.

9. Sigma - Jest to projekt, za pomocą którego nawiązano po raz pierwszy łączność z obcymi istotami i który nadal odpowiada za te sprawy.5) Area 51

Area 51 (ang. Strefa 51) to najbardziej strzeżony obszar w Stanach Zjednoczonych. Według wojska ten potężny obszar na pustyni Nevada w ogóle nie istnieje. Świadkowie mówią że to tam właśnie ląduje UFO i to tam został podpisany traktat o KRLL i porozumienie z obcymi. Obserwować Strefę można jedynie ze wzgórz Freedom do których dojechać można autostradą
303 nazywaną „autostradą pozaziemską”. Wzdłuż granic Strefy 51 ustawione są tabliczki informujące o tym że wejście grozi śmiercią lub grzywną wysokości 6. 000 dolarów.
Wejście na Area 51 grozi śmiercią ze względu na „bezpieczeństwo Stanów Zjednoczonych”
Area 51 ma również pas startowy długości 9, 2 km. (!!!) i jest to najdłuższy pas startowy na
Świecie. Ciekawe jest to że nawet pasażerski Boening737 potrzebuje ok. 3 – 4 km. Pasa.
Są ludzie którzy twierdzą że testowany jest tam nowoczesny samolot szpiegowski o nazwie
SR-92 AURORA. Jest to samolot osiągający prędkość 5, 5 ma. (ma = mach[jednostka Prędkości])
I wysokość ponad 60. 000 metrów. Jest niewykrywalny dla radaru, podczerwieni i nadfioletu.
Kompleks budynków biegnących wzdłuż pasa odpowiada wielkości niewielkiego miasta.
Specjalne jednostki policji wojskowej ( Military Police) patrolują w dzień i w noc strefe wielkości połowy pustyni Nevada.6) KATASTROFA UFO W GDYNI

Nasze rodzime Rozwell to Gdynia. 21 stycznia 1959 roku wydarzyła się najgłośniejsza Polska
Katastrofa UFO. Pamięta ją już niewielu świadków Na Bałtyku szalał sztorm, a wiatr dochodził do 8 stopni w skali beauforta. W porcie pracowało kilkadziesiąt osób. Dochodziła 5. 00 rano. Nagle na niebie pojawił się czerwony obiekt (prawdopodobnie rozgrzany do czerwoności od wejścia w atmoswere) i ze smugą ognia wpadł do wody. Nad falami długo jeszcze unosiła się para. W zeznaniach złożonych w Kancelarii Miejskiej MO przez Jana Bloka czytam że: Ja i pięciu moich kolegów pracowaliśmy w tym czasie w ładowni (. . .) Ten dźwięk przypominał raczej zgrzyt powstały na skutek tarcia metali. Pan Stanisław Kołodziejski bardzo dobrze pamięta ową pechową noc. Podczas katastrofy pracował na najwyższym poziomie dźwigu. „Miałem wtedy 30 lat. Nagle zrobiło się widno, coś płonącego wpadło do wody”. Potem wydobyto to coś.
Inżynier Alojzy Data do dziś pracujący w porcie bardzo dokładnie opisuje wygląd znaleziska: „był to walcowaty pojemnik niczym z folii szklanej (. . .) wypełniony rdzawą cieczą o wiele cięższą od wody (. . .) wie pan po wojnie dno morza usiane było różnymi świństwami. Nasze laboratorium
Bardzo bało się sprawdzić ten pojemnik. Podejrzewano że to może być iperyt albo fosgen. Problem rozwiązano w bardzo prosty sposób: przyjechał pracownik Urzędu Bezpieczeństwa i zabrał znalezisko. I tyle je widzieliśmy”. Według zeznań strażników portowych i przypadkowych przechodniów widzieli oni na plaży istotę dziwnym uniformie, ze spaloną twarzą i włosami. Istota ta ponoć mówiła w jakimś nieznanym języku. Istotę zabrano do szpitala uniwersyteckiego gdzie stwierdzono u niej inny system krążenia, zanik układu trawiennego oraz inne organy wewnątrzene. Po kilku dniach istota zmarła po zdjęciu bransoletki z jej ramienia. Niektórzy twierdzą że istota wywieziona została do ówczesnego ZSRR. Biorąc pod uwagę to że całe zdarzenie miało miejsce w roku 1959 kiedy wszystkie tego tymi sprawy kończyły się „współpracą z ZSRR” jest to najprawdopodobniejsza hipoteza. Inni uważają że ta istota nadal spoczywa w jednym z inkubatorów na terenie z naszych szpitali lub laboratoriów wojskowych. Mogło się bowiem zdarzyć i tak że z obawy by transport nie zakłócił śpiączki (piszę śpiączki ponieważ sprawa fizycznej śmierci nie jest ostatecznie przesądzona) istoty pozostała u nas.
Całkiem niedawno pewien oficer (prosił o anonimowość) Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lotniczych w Dęblinie w tajnych raportach opis Gdyńskiej historii i informację że tajemnicza istota jest przechowywana w inkubatorze w stanie śpiączki.

Tekst ten napisałem w oparciu o Artykuł „Katastrofa UFO w Gdyni” którego autora nie znalazłem oraz artykuł Piotra Pstrucha „Katastrofa UFO w Gdyni – czyżby rodzime Rozwell ?” Jeżeli autor pierwszego artykułu się znajdzie chętnie umieszczę jego dane pod tekstem.7) Klasyfikacja spotkań z UFO

Nocne światła (Nocturnal Lights) - obserwacje dziwnych świateł na nocnym niebie, których wygląd i dziwne ruchy nie daje się wyjaśnić w kategoriach znanych źródeł światła.
Dzienne dyski (Daylight Discs) - dzienne obserwacje obiektów, lecących lub unoszących się nieruchomo w powietrzu, znajdujących się w dość dużej odleglości od obserwatora.
Obserwacje Radarowo - Wizualne (Radar-Visual) – jednoczesna obserwacja wzrokowa i obserwacja ech radarowych nieznanego obiektu.
Bliskie spotkania I stopnia (Close Encounter of the First Kind) - UFO obserwowane z odleglości mniejszej niż 200 m, nie oddziaływujące na obserwatora ani na otoczenie.
Bliskie spotkania II stopnia (Close Encounter of the Second Kind) - UFO obserwowane z odleglości mniejszej niż 200 m, odziaływujące na otoczenie (np. zakłócanie pracy urządzeń elektrycznych) i świadków lub pozostawiające fizyczne ślady (np. ślady na ziemi).
Bliskie Spotkania III stopnia (Close Encounter of the Third Kind) - UFO obserwowane z bliskiej odleglości wraz z istotami pozaziemskimi:
· CE III A: obserwacje istoty lub istot wewnątrz UFO,
· CE III B: obserwacje istoty lub istot podczas wchodzenia bądź wychodzenia z UFO,
· CE III C: obserwacje istot w pobliżu UFO,
· CE III D: obserwacje istoty w pobliżu miejsca obserwacji UFO,
· CE III E: obserwacja istoty mimo braku w pobliżu UFO,
· CE III F: obserwacja UFO oraz słyszenie w głowie jakiegoś głosu, mimo braku obserwacji jakichkolwiek istot,
· CE III G: "wzięcie" - oznacza zabranie na pewien czas obserwatora na pokład UFO.

Tekst został napisany na podstawie nie podpisanego artylkułu pochodzącego z sieci INTERNET „Spotkania z UFO”.

8) Czym jest UFO a czym nie jest ?

Do nieprawdziwych NOLi należą:

Złudzenia optyczne - są to niecodzienne zjawiska obserwowane na niebie, błędnie interpretowane np. : jasne planety jak Jowisz czy Wenus, kuliste błyski, świecący gaz bagienny i inne zjawiska przyrodnicze. Mogą to być też balony meteorologiczne, samoloty, latawce, sztuczne satelity Ziemi. Mistyfikacje - fotomontaże lub zdjęcia trikowe. Nieświadome złudzenia wywołane obcym wpływem - osoby mające halucynacje są przekonane, że to co widziały, wydarzyło się naprawdę. Ulegają oni pod wpływem teleprojekcji lub realwizji złudzeniom, których nie mogą rozróżnić od rzeczywistości. Nieświadome złudzenia wywołane autosugestią - złudzenia powstają w normalnym stanie świadomości lub też w czasie hipnozy.
Transcendentalny stan wywołujący rozdwojenie jaźni - ludzie wprowadzają się w stan transu, rozdwojonej świadomości. Metoda ta nosi nazwę "przekazu medialnego"("channeling").
Prawdziwe NOL’e


Prawdziwymi obiektami latającymi są:

Materialne obiekty latające pochodzenia ziemskiego - czyli kanadyjskie i niemieckie spodki latające skonstruowane w czasie II wojny światowej. Obiekty latające pochodzenia pozaziemskiego - dzielimy je na dwa rodzaje: materialne i niematerialne. Materialne - są to rzeczywiste, widziane obiekty wykonane przeważnie ze stopów metali. Wygląd statków jest zróżnicowany. Mogą to być: dyski, kule, dzwony, kopuły, cygara, wrzeciona, prostopadłościany, pierścienie. Wielkość jest tez różna od 1 cm. do kilkuset metrów. Gigantyczne statki Plejadan osiągają 17 km. średnicy. NOL’e słynne są ze zdolności manewrowania. Są to zdolności: nagłego przyspieszania (zwalniania), nagłego pojawiania się (znikania), bezdźwięczne i niewidoczne przemieszczanie się, niezwykłe manewry niemożliwe do wykonania przez nasze urządzenia latające, takie jak huśtanie się na boki, lot zygzakiem. Niematerialne - składają się z substancji pierwotnej - z określonego rodzaju energii. Są to: bioorganiczne obiekty latające(formy życia wnikające w naszą czasoprzestrzeń) i energetyczne obiekty latające. (statki energetyczne, posiadają zdolność przekształcania się, mogą przybrać dowolny kształt)
Inteligencje kierujące pozaziemskimi obiektami latającymi - dwa rodzaje pojazdów: zdalnie sterowane z bazy lub statku - matki bezzałogowe obiekty latające i załogowe obiekty latające kierowane przez roboty, androidy, żywe istoty. Światła Kaikoura - trójwymiarowe odbicia planet układu słonecznego.

Tekst został napisany na podstawie niepodpisanego tekstu z sieci INTERNET „Zagadka NOL’i”9) Trochę statystyki

Godziny odwiedzin UFO:

Godziny Ilość w procentach Godziny Ilość w procentach
00. 00 – 00. 59 0% 12. 00 – 12. 59 0%
01. 00 – 01. 59 0% 13. 00 – 13. 59 5. 7%
02. 00 – 02. 59 5. 7% 14. 00 – 14. 59 11. 4%
03. 00 – 03. 59 0% 15. 00 – 15. 59 5. 7%
04. 00 – 04. 59 0% 16. 00 – 16. 59 2. 9%
05. 00 – 05. 59 2. 9% 17. 00 – 17. 59 5. 7%
06. 00 – 06-59 5. 7% 18. 00 – 18. 59 2. 9%
07. 00 – 07. 59 5. 7% 19. 00 – 19. 59 2. 9%
08. 00 – 08. 59 2. 9% 20. 00 – 20. 59 8. 6%
09. 00 – 09. 59 11. 4% 21. 00 – 21. 59 2. 9%
10. 00 – 10. 59 5. 7% 22. 00 – 22. 59 0%
11. 00 – 11. 59 8. 6% 23. 00 – 23. 59 2. 9%

Regiony pojawiania się UFO:

Region Ilość w procentach
Europa 37. 14%
North America (USA, Kanada, Alaska) 25. 71%
Center Amrica (centralana Ameryka) 5. 71%
Australia 2. 86%
Inne 28. 58%

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:
Ufo

Czas czytania: 13 minuty

Ciekawostki ze świata