profil

Spotkanie z UFO

poleca 85% 801 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

?Spotkanie z UFO?

Pewnej nocy, gdy wszyscy już spali, oglądałem TV. Nagle zobaczyłem błysk, skoczyłem na równe nogi, serce biło mi jak dzwon. Szybko podszedłem do okna i zauważyłem, że światło zgasło, ale dopatrzyłem się czegoś nowego na placu zabaw. Wziąłem latarkę, otworzyłem okno i zacząłem świecić w stronę nieznanego przeze mnie obiektu. Nie uwierzyłem własnym oczom! To był statek kosmiczny w kształcie sombrera!
Po chwili otworzył się właz w górnej części kapelusza. Zaczęły wylatywać z niego małe zielone stworki. Zauważyły światło z mojej latarki i rzuciły we mnie jakąś kulką, która teleportowała mnie na statek. We wnętrzu sombrera były maszyny takie jak w zwykłym laboratorium, lecz o innym przeznaczeniu. Niektóre przewidywały przyszłość, inne zaś wymazywały z pamięci niepotrzebne myśli. Pozostałe były jak superszybka mikrofalówka. Można było też zamienić np. ser w ogórka i odwrotnie. Nie potrafię wymienić tych wszystkich dziwnych urządzeń. Wiele z nich otrzymałem od kosmitów w prezencie.
Nauczyłem się przepowiadać przyszłość i umiem unosić różne przedmioty.
Gdy wróciłem do domu, wydawało mi się jakby czas stał w miejscu, a więc położyłem się dalej spać. Kiedy wstałem, myślałem, że to był sen, a potem znalazłem te wszystkie przedmioty na szafce przy moim łóżku.
Zachowałem to wszystko tylko dla siebie, przecież i tak nikt by mi nie uwierzył. A ty mi wierzysz?

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:
Ufo

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata