profil

Wyznanie miłosne Julii do Romea...

poleca 84% 859 głosów

Treść Grafika
Filmy
Komentarze
William Szekspir

Romeo , mój kochany!Kiedy Cie pierwszy raz ujrzałam , moje serce poczęło mocniej bić.Nigdy , wierz nigdy , nie czulam sie tak wspaniale.
Radość mnie rozpiera , gdy sie spotykamy i ze soba otwarcie rozmawiamy.Ty szepczesz mi takie słodkie i miłe słowka , ja zaś obdarowywuje Cie swoimi niewinnymi pocałunkami i ciepłymi spojrzeniami w twe błekitne jak bezchmurne niebo oczy.
Każda godzina , kazda minuta i sekunda bez Ciebie jest jak wieczność.Nie opuszczaj mnie już nigdy wiecej , Romeo -moje kochanie.
Cierpie myśląc , że niejest nam dane widzieć sie codzień , w nocy i nad ranem.Ja chcę sie budzić koło Twego boku i nie bać sie , że musisz uciec w popłochu.Smuci mnie myśl ta , wiec wybaw mnie ukochany i zabierz z tej \"złotej klatki\" gdzie jestem skazana na wole ojca.
Czy chciałbyś sie połączyć ze mną węzłem małrzeńskim , przysiegać przed Bogiem miłośc aż do śmierci?
Ja dla Ciebie zrobilabym wszystko , ponieważ kocham Cie ponad własne życie.Kochaj mnie Romeo! Kochaj , miłością , którą nikt nikogo nie darzy.Kochaj , tak bardzo jak ja Ciebei kocham.Nie mogę bez Ciebie zyć , o najdroższy!Twoje dobre serce ujęło mnie mocno i bez opamietania zakochalam sie w Tobie.Życie bez Ciebie niema dla mnie sensu , wiec powiedz teraz , moj miły , co do mnie czujesz?

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta