profil

Charakterystyka sąsiada.

drukuj
poleca 82% 635 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Zdarzyło mi się spotkać w życiu wielu interesujących i dziwnych ludzi, nikt jednak nie wywarł na mnie takiego wrażenia jak mój sąsiad.
U nas na osiedlu mieszka zaledwie 3 lata, a każdy go podziwia, za pracowitość i jego hobby.

Pan Zenek jest średniego wzrostu, szczupły budowy ciała, ma okrągłą twarz, włosy ciemne i mały wąsik i jest bardzo sympatyczny.

Usposobienie ma wrażliwe, spokojne, jest bardzo szybki, koleżeński, miły.
Pan Zenek jest bardzo pracowity, umiejący radzić sobie w każdej sytuacji, zaradny, posiadający różnorodne zainteresowania, ma dobra pamięć i fantazje.
Z charakteru jest pogodny, wesoły, dzielny, dokładny, utalentowany, sentymentalny, sumienny, ambitny, pojętny, rozmowny, przedsiębiorczy, uparciuch, zapaleniec.
Z zawodu jest blacharzem- zajmuje się kryciem i obróbką dachów na budynkach.
Jego hobby to wędkarstwo, hodowla gołębi (zdobył już wiele pucharów w zawodach), pasjonuje się starymi samochodami i motorami kupuje je do remontu i restauruje do oryginalnego wyglądu. Obecnie ma motor BMW z roku 1936, Garbusa z 1965r., który jest sprawny i jeździ nim na ryby. W swojej kolekcji miał motocykl Iż z roku 1954 i wiele innych eksponatów.
Jest człowiekiem ambitnym, zapracowanym, lubiącym swoją prace i hobby nigdy nie ma czasu pobyć w rodzinnym kręgu ponieważ jest w pracy lub w garażu coś remontuje.
Bardzo go podziwiam za jego pracowitość, wytrwałość, zdrowie, ambicje której mi czasem brakuje.


Polecasz? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Gramatyka i formy wypowiedzi