profil

Podróż po XXI wieku

poleca 89% 102 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Teraz oprowadzę Cię po dzisiejszej Ziemi. Pokażę ci jak zmienił się świat w XXI wieku. Opowiem ci o wszystkich zaletach, ale też wadach które wciąż chcemy wyeliminować. Rozwinęły się wszystkie technologie, które miały by pomóc w uzyskaniu przewagi nad przeciwnikiem i po pewnym czasie przeniosły się do życia codziennego. Wiele ludzi posiada pistolety lub inne niebezpieczne przedmioty, które mają służyć im do obrony. Zdarza się jednak tak, że przedmioty te są wykorzystywane do popełniania wielu zbrodni. Ponieważ można nimi z łatwością skrzywdzić lub nawet zabić drugiego człowieka.

Są też jednak sposoby na przedłużenie życia wielu ludzi, którzy kiedyś chorowali na rozmaite choroby na które nie było lekarstw. Wynaleziono szczepionki na większość chorób, chociaż nie na wszystkie. Niekiedy wiele osób także nie może być leczonych ponieważ nie posiadają pieniędzy, którymi mogli by zapłacić, aby odzyskać zdrowie. Niestety w tych czasach nic nie jest za darmo.

Postęp spowodował także szybki obieg informacji, który umożliwia szybki kontakt z innymi osobami z drugiego końca świata. Można porozumiewać się na przykład przez urządzenie zwane komputerem. Niestety to także ma swoje złe strony. Wiele osób woli rozmowy przez różnego rodzaju urządzenia niż bezpośrednio z drugim człowiekiem. Co powoduje prawie ciągłe siedzenie w domu i brak ruchu.

Postęp pozwala także na podróże po świecie praktycznie dla każdego człowieka, które pozwalają na zdobywanie wiedzy o świecie. Lecz jak już powiedziałam wcześniej…nic nie jest za darmo.

Tak więc sam widzisz, że świat ciągle się zmienia. Chodź jest tyle nowej technologii która pomaga ludziom, ale także jest szkodliwa, to jednak ciągle dążymy do wynalezienia czegoś nowszego co mogłoby się przydać. Ale czy to jest potrzebne? Niewiadomo do czego doprowadzi nas postęp nauki.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta