profil

List motywacyjny

poleca 88% 102 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Magda Kaczorek
Ul. Konikowa 15
62-200 Gniezno Gniezno, dnia 6 marca 2006r.

Dyrektor
Krzysztof Cielak
Agencja reklamowa „PŁOMYK”
Ul. Tulipanowa 24
25-143 Bydgoszcz

Szanowny Panie Dyrektorze !

Jestem zainteresowana pracą w agencji reklamowej „Płomyk” na stanowisku: specjalista do spraw reklamy. Ofertę tę przeczytałam w biurze Przemian Gnieźnieńskich w dn. 28 lutego 2006 roku.
Do ubiegania się o pracę w Pańskiej firmie, skłoniła mnie jej renoma na rynku. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Uważam, że mogę ubiegać się o to stanowisko ze względu na moje doświadczenie – podczas nauki w Liceum Ekonomicznym odbyłam praktykę zawodową na podobnym stanowisku. Sądzę, że spełniam zawarte w ogłoszeniu warunki. Jestem dyspozycyjna i samodzielna, potrafię pracować w zespole, łatwo nawiązuję kontakty, mam zdolności negocjacyjne. Jestem dokładna i odpowiedzialna, potrafię zorganizować sobie pracę, o czym świadczy wysoka ocena z odbytej praktyki zawodowej. W wypełnianiu powierzonych mi prac z całą pewnością pomocna będzie dobra znajomość języka angielskiego i obsługi komputera. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.
Jeśli moja oferta okaże się dla Pana interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie i zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.


Z poważaniem:
Spis załączników: (przykładowe)
- Curriculum Vitae
- Ksero ukończenia uczelni – ksero ukończenia kursu
- Zdjęcie

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Typ pracy