profil

List motywacyjny

poleca 85% 507 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Kamil ... Częstochowa dn. ...
Częstochowa, ul. ...
Nr tel. ...
Szanowny Panie,
Z zainteresowaniem zapoznałem się z ogłoszeniem w„Gazecie Wyborczej”, z dnia 25.10.2005 o wolnych wakatach w Pana firmie. W związku z tym chciałbym przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko specjalisty ds. marketingu.
Jestem absolwentem Uniwersytetu Śląskiego, wydziału dziennikarstwa, specjalność- Marketing i Zarządzanie
Pracując przez dwa lata w tygodniku„Piłka Nożna” zdobyłem spore doświadczenie w pozyskiwaniu ogłoszeń reklamowych od największych firm w regionie, a także zyskałem cenną wiedzę o rynku prasowym. W ubiegłym roku byłem najlepszym sprzedawcą ogłoszeń w tygodniku ”Piłka Nożna”.
Staram się doskonalić swoje umiejętności zawodowe. Dzięki ukończeniu kursu grafiki komputerowej mogę obecnie nadzorować i współtworzyć ogłoszenia reklamowe.
Jestem osobą komunikatywną. Umiem i lubię pracować z ludźmi. W czasie studiów byłem przewodniczącym kółka turystycznego. Zorganizowałem m.in. wyprawę do Belgi(Brukseli), której całkowity koszt pokryli pozyskani przeze mnie sponsorzy. W ubiegłym roku uczestniczyłem w zbiórce darów dla ofiar trzęsienia ziemi w Turcji. Obecnie pracuję społecznie z tzw. trudną młodzieżą, prowadząc zajęcia gimnastyki chińskiej Tai Chi Chuan.
Żywię nadzieję, iż moje wykształcenie i doświadczenie zawodowe są wystarczające do
powierzenia mi stanowiska Specjalisty ds. Marketingu. Kontakt ze mną jest możliwy pod nr tel. .... Dziękując za rozpatrzenie mojej oferty, z niecierpliwością oczekuję odpowiedzi.

Z wyrazami szacunku
Kamil ...

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta