profil

List Motywacyjny

poleca 85% 483 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Gdańsk, 22.05.2005 r.


Imię i nazwisko: Krystyna Krzwewska
Adres zamieszkania: ul. Bołkowskiego 1C/1
80-423 Gdańsk
tel. dom.: (088) 344 02 99 Krzysztof Pieliński
tel. kom.: 0667 867 236 Stadnina koni MIKOR
e-mail: [email protected] ul. Polaszek 14
56-784 WarszawaLIST MOTYWACYJNY
Szanowny Panie,

Piszę do Pana w sprawie ogłoszenia umieszczonego w Internecie. Dotyczy ono stanowiska weterynarza w Pańskiej stadninie, o które pragnę się ubiegać.
Skończyłam studia weterynaryjne w Olsztynie oraz kursy, które dobrze przygotowały mnie do tego zawodu. Posiadam liczne predyspozycje, takie jak zdecydowanie i opanowanie, które w pracy ze zwierzętami na pewno będą przydatne. Odbywając praktyki w stadninie koni ISKRA w Sobączu oraz na fermie zwierząt domowych we Wrześni, posiadłam duże doświadczenie w dziedzinie najnowszych metod leczenia. Badania prowadzone przeze mnie podczas pracy studenckiej nad różnymi rodzajami karm i pasz dla koni pozwalają mi na ich odpowiedni dobór. Moja znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego będzie zapewne bardzo pożądana podczas wyjazdów na prezentacje koni poza granice naszego kraju. Jestem w pełni dyspozycyjna czasowo, a fakt posiadania przeze mnie prawa jazdy zapewni możliwość szybkiego dotarcia do stadniny w razie nagłej potrzeby.
Jestem przekonana, iż moje umiejętności i doświadczenie będą mogły być przydatne w hodowli koni w Pańskiej stadninie. Bardzo proszę o wyznaczenie dogodnego dla Pana terminu spotkania.

Z poważaniem[twoje imie i nazwisko]

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Typ pracy