profil

Własna firma

poleca 85% 178 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

KOSMET – TWÓJ DOBRY WYBÓR!

Nasza firma produkuje najwyższej jakości kosmetyki. Wzorując się na indyjskich recepturach tworzymy produkty niezwykle skuteczne i całkowicie bezpieczne. Zawierają one tylko naturalne składniki roślinne. Wszystkie nasze produkty przeszły pomyślnie surowe testy dermatologiczne. Ponad to kosmetyki kosmet nie są testowane na zwierzętach, opakowania nadają się do przetworzenia, a areozole są bezpieczne dla środowiska.
W swojej ofercie proponujemy niezawodne kremy, dezodoranty, maseczki dla każdego typu cery, wszelkiego rodzaju szmpony i odżywki, środki czystości (żele pod prysznic, do kąpieli, mydła), pełną gamę perfum zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet. Proponujemy także różnego typu kosmetyki dla ciała.
KOSMET to gwarancja satysfakcji i zadowolenia!
Opis funkcjonowania firmy KOSMET

Nasza firma KOSMET produkuje niezawodne i najlepsze kosmetyki.
Składniki kosmetyków dostarczane są do poszczególnych odziałów w Polsce przy pomocy najbardziej pojemnych i najdroższych samochodów ciężarowych TIR prosto z Francji, gdzie z kolei odbierane są z Indii (dokładnie z miejscowości Koczin w południowej części Indii).
Gotowe kosmetyki poszczególne sklepy odbierają od nas we własnym zakresie.


PLAN FINANSKOWY FIRMY KOSMET
N samym początku działalności nasze inwestycje na terenie samej zachodniej części Polski wynosiły ok. 7 000 000 zł(1999 r.) Nasze kosmetyki zyskały sympatię i satysfakcję Polaków, a sama nazwa była rozpoznawana i aprobowana przez wszystkich.
Obecnie dochody firmy wynoszą ok. 20 000 000 miesięcznie (bez odliczenia kosztów transportu produktów).
Nasi pracownicy zarabiają od 4000 do 7500 zł miesięcznie.
W roku 2004 krem do twarzy na dzień „Miętus” firmy KOSMET został uznany za „kosmetyk wszechczasów” przez popularne czasopismo dla kobiet „Claudia”.ZARZĄD FIRMY...
Nad prawidłowym przebiegiem zawieranych transakcji czuwa zgromadzenie wspólników, w tym nasz zarząd, do którego należą: Leopold Kowalski, Agnieszka Rybczyńska, Igor Nowak, Marek Malinowski, Zofia Kowalik, Tadeusz Kleszcz oraz Maria Toporowicz. Prezesem zarządu jest Edward Muszyński.
Biuro naszej firmy mieści się przy ulicy Płockiej 25a w Warszawie. Z wszelkimi pytaniami prosimy zwracać się pod nr tel. 334-45-89; e-mail: [email protected]; adres strony interenetowej naszej firmy: www.kosmet.pl


Firma Kosmet jest rodzajem spółki kapitałowej.
Wszystkie kosmetyki produkowane są w polskich oddziałach (w Krakowie, Warszawie ,Łodzi oraz Gdańsku). W każdym oddziale mogą państwo spotkać 360 pracowników, którym zawdzięczamy doskonałość naszych produktów. Nasza firma ma podpisanych ok. 25 umów z największymi sklepami kosmetycznymi w kraju. Ze względu na ogromną popularność naszych kosmetyków, sieci sklepów ze Słowacji i Niemiec również zabiegają o współpracę.
PLANY NA PRZYSZŁOŚĆ
Nasza firma pragnie rozpowszechnić swoje produkty w innych krajach Europejskich (Niemcy, Słowacja, Rosja)


GDZIE MOŻESZ KUPIĆ NASZE KOSMETYKI?
Niezwykle cenione na polskim rynku kosmetyki KOSMET możesz zakupić w każdym sklepie sieci „Rosmann”, „Sun” bądź też „You”; są one także dostępne w mniejszych drogeriach. Już niebawem nasze kosmetyki będą dostępnie w sklepach sieci „PRETTY”.
CENY WYBRANYCH PRODUKTÓW NASZEJ FIRMY

Szampon do włosów suchych KOSMET= CENA: 6,90


Krem do ciała Kosmet- Kremet = 34 .90Balsam do ciała z ekstraktami z ziół indyjskich = 25,00
Maseczki do twarzy ‘ceret’ = 10,00


Perfumy „Twój dzień” = 45,90

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 3 minuty