profil

Charakterystyka Aragorna "Władca pierścieni".

poleca 78% 781 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Gandalf, Legolas, Aragorn i Gimli to moje ulubione postacie z książki tolkiena jak i filmu wyreżyserowanego przez Petera Jacksona. Postanowiłem że z tych postaci wybiorę Aragorna i wam przedstawię z jak najlepszej strony.

Aragorn syn Arathorna był doskonałym Łazikiem, który potrafił wyjść cało z każdego zadania. Był on jednym z drużyny pierścienia. Gdy drużyna się rozpadła i podrurzował z Legolasem i Gimlim wykazał się swoją odwagą szczególnie pod koniec "Powrotu króla" jak sami zresztą wiecie.

Aragorn ma czarne, długie włosy i wysmukłą twarz. Kochał się w Arwenie elfce, córce Elronda. Był on doskonałym wojownikiem i tym właśnie zaimponował mi w trzeciej części filmu pt "Władca Pieścieni Powrót Króla".

Kto jeszcze nie był na tym filmie w kinie to lepiej sie pospieszcie. Wam także sie spodoba. Mam nadzieje że coć troche was zachę ciłem tym opisem do obejrzenia tej postaci na ekranie kinowym.

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:
Komentarze (12) Brak komentarzy
21.1.2010 (17:41)

okropne to jestpotrzebuje czegoś do szkoły a tu nic

3.12.2007 (16:28)

nie elfce tylko elfinie. a pozatym władca pierścieni to nie tylko film- to przede wszystkim wspaniała powieść a wiele lepsza od ekranizacji...

pisałam dzisiaj o Aragornie. zapisałam 4 strony papieru podaniowego i nie wiem czy czegoś nie brakuje twoja wypowiedź jest trochę przy krótka

25.2.2007 (22:55)

żenada... wszystkie mozliwe bledy zostaly przez Ciebie skrzetnie popelnione, łacznie z całkowitym brakiem znajomości tematu. Pomijam już że totalnie nie masz pojecia o ortografii, jak i pisaniu charakterystyki.
Takie prace powinny być kasowane przez moderatorów, albo przenoszone do działu "humor"