profil

Śluby Panieńskie

poleca 85% 102 głosów

Treść Grafika
Filmy
Komentarze
Aleksander Fredro

W czwartek 3 kwietnia nasza klasa wybrała się do teatru na przedstawienie pod tytułem „Śluby panieńskie”. Akcja przedstawienia rozgrywa się głównie w dyskotece. Jego reżyserem jest Bogdan Kokotek.
Głównymi bohaterami są Gustaw (Bartłomiej Krat), Klara (Izabela Nowakowska) Albin (Piotr Miazga), Aniela (Izabela B_frączek) . Pewnego dnia dziewczyny ślubują sobie że nigdy już nie spojrzą na żadnego chłopaka. Sytuacja się jednak komplikuje i po pewnym czasie Aniela i Klara nie są w stanie dotrzymać obietnicy.
Gra aktorów zachwyca! Jest bardzo realistyczna. Albin w wykonaniu Piotra Miazgi jest wzorem dla każdego chłopaka sprytny romantyczny a przy tym bardzo zakochany. Przeciwieństwem jego jest Gustaw. Bartłomiej Krat przedstawił go jako podstępnego i co chwilę knującego intrygi młodzieńca. Klara grana przez ...za wszelką cenę próbująca dotrzymać obietnicy i Aniela w wykonaniu ....która już na samym początku domyśla się ze będzie to niemożliwe.
Twórcą muzyki do ślubów panieńskich jest ... Wydaje mi się że bez niej cale przedstawienie straciłoby nastrój!
Oprócz muzyki nie do zapomnienia jest scenografia, która podkreśla nastrój i przeżycia bohaterów .Zawiera ona niesamowitą ilość efektów specjalnych jak np. poruszająca się podłoga! Całość jest zasługą Krzysztofa Małachowskiego.
Na koniec chciałabym jeszcze raz podkreślić, że . „śluby panieńskie” to niewątpliwie sztuka dostarczająca nie tylko emocji ale także niesamowitych wrażeń.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta