profil

Życie bez komputerów i internetu.

poleca 82% 1471 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Czasy w jakich żyjemy to czasy nowych technologi.Zkomputeryzowane ,przyspieszone ,ułatwione .Królują komputery ,laptopy,telefony komórkowe,a przede wszystkim internet,którym możemy posługiwać się gdziekolwiek jesteśmy ,każde z naszych urządzeń ma do niego szeroki dostęp.Ale czy nasze życie musi krążyć wokół technologi.Wyobraźmy sobie jakby to było gdyby świat nie poznał internetu i komputerów.
Już od zarania dziejów ludzie radzili sobie bez komputerów, internetów i innych elektronicznych gadżetów. Na pewno pierwszą rzeczą byłaby organizacja czasu młodzieży. Bo skoro komputer nie istnieje na pewno częściej wychodzilibyśmy na dwór oraz więcej pomagali w domu. Nie spędzalibyśmy godzin przed monitorem, więc mielibyśmy więcej czasu na naukę, a nasz wzrok by się nie psuł.Biblioteki nie świeciłyby pustkami tak jak do teraz ,gdyż zdobycie wiedzy na temat jakiejś rzeczy odbywało by się za pomocą encyklopedii.Życie bez komputerów i internetu byłoby cudowne i zarazem zdrowsze ,gdyż ludzie wychodziliby częściej z domów,więcej spacerowali po prostu byli by zdrowsi.Człowiek miałby czas na siebie,chciałby się rozwijać a nie tak jak to jest teraz ,że jak człowiekowi się nudzi to piwo,fotel ,chipsy i przed komputer ,co prowadzi do śmierci spowodowanej otyłością.A dzieci byłyby bezpieczniejsze .Technologia ułatwia w jakimś stopniu życie ,ale nie jest nim ,obraz świata jest ukoloryzowany przez co jego rzeczywiste odbicie nie jest doceniane.
Wielu ludzi tak jak ja uważa ,że świat byłby piękniejszy i bardziej doceniany przez człowieka.Świat bez internetu to świat ery książek,ludzi towarzyskich,otwartych i dostępnych ,gdyż zamiast przesiadywać na necie ,spotykali by się w rzeczywistości.Uważam ,że życie bez technologi to cudowne życie .

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata