profil

Sprawozdanie Być sobą.

poleca 82% 1114 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Sprawozdanie z dnia 24.09. 2009
Dnia 24.09.2009 Z całą klasą i panią (Imię i nazwisko nauczyciela) przeprowadziliśmy rozmowę której tematem było ,,być sobą" .
Zdana były podzielone, jedni twierdzili ze łatwo być sobą inni że trudno. (imę kogoś tam) powiedział ze według niego jest łatwo jest być sobą, natomiast Z(inne imię) powiedziała ze według niej trudno, gdyż bycie sobą jest łatwe może dla niego ale dla większości ludzi to trudne.
Rozmawialiśmy kulturalnie a każdy szanował zdanie drugiej osoby Niestety kilka osób twierdziło że inni nie mają racji i nie uszanowali ich wypowiedzi.
Pani kolejno udzielała głosu poszczególnym osobą które się zgłaszały i tym które do tego wyznaczyła. Dyskusja była ciekawa dowiedziałam się co o tym myślą moje koleżanki i koledzy Okazało się ze (czyjeś imię) która zawsze jest miła , Grzeczna i opanowana czuje że ciężko jej być sobą.
Dużo nad tym myślałam podczas lekcji chociaż mało się udzielałam Wywnioskowałam w tedy że według mnie jest trudno być sobą, chociaż większość ludzi stara się nie pokazywać jakie to dla niego trudne. Tak minęła nasza klasowa dyskusja.

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta