Nie pamiętasz hasła?Hasło? Kliknij tutaj
Kochany pamiętniczku! Jak miło jest siedzieć o tej porze w parku ucząc się. Wokoło jest tak pięknie. Wydaje się, że wiosna objęła swym ramieniem już cały świat. Park pokrył się lśniącymi jasnozielonymi liśćmi, a w głębi kryje niezliczone...
"Kartka z pamiętnika ucznia lub nauczyciela klerykowskiego gimnazjum." Drogi Pamiętniku! Dzisiejszy poranek minął mi w atmosferze dziwnego niepokoju. Uspokajając rozkołatane serce przypomniałam sobie o zbliżających się egzaminach. Pomimo...
Najukochańsza Anno! Piszę list do Ciebie, ponieważ tylko w nim mogę wyrazić to uczucie, którym darzę Ciebie. Zakochalem się w Tobie, gdy Cię poraz pierwszy ujrzałem
nic nie trwa wiecznie. W wakacje wyjechałem do Gawronek. Kiedy powróciłem z mojej rodzimej miejscowości. Od razu pobiegłem ku domu Biruty w Klerykowie, gdyż bardzo się za nią stęskniłem. Oczy me
Kleryków 2002 rok Najdroższa Anno! Pisze ten list do ciebie aby pożegnać się z tobą,mam nadzieje ze odpiszesz ty także do mnie.Chciałbym ci powiedzieć ze czuje się okrutnie ponieważ nie
Żeromskiego widnieje kilka odmian tego uczucia, jednak głównie zajmę się tutaj uczuciem Marcina Borowicza do Anny „ Biruty ” Stogowskiej. Była to dziewczyna, której ojciec był Polakiem a matka Rosjanką
Był ciepły wrześniowy dzień. Siedząc na uroczystej kawie nie mogłem już wytrzymać. Pożegnałem się szybko ze wszystkimi i wybiegłem na ulicę w stronę domu „ Biruty ”. Serce łopotało mi jak ptak, gdy