profil

Życiorys z poczuciem humoru

poleca 86% 103 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Arthur Borubar Czyżewo Osada 20 VI 2009
Ul. Brysia Puchatka 5m 65
09-655 Czyżewo Osada

Życiorys

Urodziłem się 27 lutego 1966r. we wsi o nazwie Czyżewo Osada. Pochodzę z farmerskiej rodziny prosto z Ameryki. Mój ojciec Józek Driver jest taksówkarzem i jeździ na czarno. Moja mama ma na imię Neli i pracuje w IPN. Mam młodszego o 5 lat brata który obecnie pracuje w Czyżewie Osada jako policjant.
W latach 1974-1982 uczęszczałem do Szkoły Podstawowej w Jaświłach którą ukończyłem z wyróżnieniem za znakomite zdolności w spóźnianiu się na lekcje.1982 zdałem do 1 Liceum Ogólnokształcącego w Choroszczy i uczyłem się w klasie o profilu humanistycznym. Mogłem iść do Harvardu ale stwierdziłem że to lepsze rozwiązanie. W 3 roku nauki licealnej zostałem laureatem olimpiady w opuszczaniu lekcji.
1986 r. rozpocząłem studia na Uniwersytecie Warszawskim na Wydziale Unikania Pracy Ze Wzmożoną Szczególnością. Ukończyłem je w 1991 r. Niestety po Studiach mój stan zdrowia pogorszył się, szczególnie jeśli chodzi o wątrobę. Prace magisterską pisałem na temat : ?Jak zrobić , żeby zrobić i się nie narobić? i obroniłem ją na ocenę bardzo dobrą. We wrześniu 1991 zostałem zakwalifikowany na staż w NASA. Chcieli mnie wysłać z misją na Marsa ale powiedziałem dowidzenia i więcej mnie tam nie widzieli.
W październiku 1993 moje wysiłki w dziedzinie Nic nie robienia przyniosły efekty i w końcu dostałem odpowiednią posadę do swoich umiejętności. Objąłem stanowisko Profesora na Uniwersytecie Wrocławskim na Wydziale ds. Korupcji w PZPN. Po zajęciach rozdaje autografy moim fankom więc nie ma mowy o tym że zapomniałem jak się pisze. A teraz chciałbym pozdrowić mamę, tatę oraz całą rodzinę Radia Maryja.

ps.miejsce tych nazw wiosek które powpisywałem radze wpisać jakieś śmieszne miejscowości ze swojego otoczenia.Tak żeby było śmieszniej.Nie oceniajcie zbyt surowo mojego tekstu bo napisałem to w chwilowym przypływie weny twórczej.Pzdr

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta