profil

List Motywacyjny

poleca 84% 484 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Warszawa, 31 grudnia 2007 rok

Maria Kowalska
e-mail:...............
numer telefonu komórkowego:
numer telefonu stacjonarnego:

Redakcja gazety ?Bravo?
ul. Motorowa 1
04 ? 035 Warszawa

Droga Redakcjo!

Zwracam się z uprzejmą prośbą o rozpatrzenie mojej kandydatury na stanowisko dziennikarki w Waszym czasopiśmie. Uważam, iż praca ta jest idealnie stworzona dla mojej osoby. Informacje o wolnym stanowisku na dziennikarza w tym czasopiśmie przyjęłam z wielką radością i nadzieją, ponieważ dziennikarstwo to nie tylko mój zawód, ale także pasjonujące dla mnie zajęcie.

Już po ukończeniu gimnazjum moim marzeniem było zostać dziennikarką. Już w liceum kształciłam się w tym kierunku. Gdy poszłam na studia, wiedziałam, iż wybrałam dobra drogę. Po obronieniu pracy magisterskiej a ocenę celujący zakończyłam naukę i zapragnęłam oddać się pracom kształtującym osobowość. Zgłosiłam się do Polskiej Akcji Humanitarnej. Nie wyjechałam jednak za granice, ale problemy ogólno-globalne nie są mi obce. Pracowałam także jako wolontariusz w osiedlowej akcji i problemy młodzieży są mi znane.
Moimi atutami jest otwartości, komunikatywność, rzetelność, dyspozycyjność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Myślę, iż praca ta nie była by dla mnie tylko pracą a także przyjemnością.

Dziękuję za rozpatrzenie przedstawionej dokumentacji. Bardzo chętnie stawię się na dalsze etapy rekrutacji.


Z poważaniem
...................................
??????.
(własnoręczny podpis)

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta