profil

Serdeczna Prośba

drukuj
poleca 83% 638 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Wielodzietna rodzina siedmio osobowa , w trudnej sytuacji ( jestem bezrobotny , bez prawa do zasiłku , żyjemy z pracy dorywczej) , prosi o pomoc w opłacie czynszu , choć częściowo, każda nawet najmniejsza kwota będzie bardzo , bardzo pomocna. W miarę swych możliwości prosimy o pomoc. Sami nie jesteśmy w stanie podołać naszej sytuacji finansowej. Szukamy sponsora, który by zgodził się pomóc opłacić nam czynsz w Spółdzielni Mieszkaniowej. Dziękujemy za każdą pomoc i życzliwość i za Waszą otwartość. Naszą ogromną wdzięczność wyrażamy w modlitwie, prosząc, Miłosiernego Pana, by darzył każdego z Was Swoją miłością i hojnie wynagrodził łaskami Wasz DAR SERCA dla naszej rodziny.
Za wszystko BÓG ZAPŁAĆ
Szczęść Boże.

Za czynsz płacimy 450 zł, a nie 775,71 zł, bo mamy dodatek mieszkaniowy.
Za okazałą pomoc, wyrozumiałość i życzliwość jesteśmy i będziemy bardzo wdzięczni, z góry i z całego serca ślicznie i serdecznie dziękujemy, za każdy odruch wrażliwości i życzliwości. Pozdrawiamy i przepraszamy jeśli obraziliśmy swoją prośbą .???
Niżej załączamy zaświadczenia .
Szczęść Boże

Bank Pekao S.A. I O. w Suwałkach.
ul; Noniewicza 48
16-400 Suwałki
Numer; 88 1240 1848 1111 0010 0183 0874
Czynsz

Nasze mieszkanie ( z kredytem ) w Spółdzielni Mieszkaniowej jest zadłużone 97.868.97 zł. jest to bardzo , bardzo duża suma, ach strach pomyśleć, kiedy to spłacić. Może trudno uwierzyć w tako sumę, ale to jest prawda, można sprawdzić. Miesięczny czynsz bez dodatku mieszkaniowego wynosi 775,71 zł.


Polecasz? Tak Nie
(0) Brak komentarzy