profil

Człowiek nie może żyć bez miłości - rozwiń myśl Jana Pawła II.

poleca 85% 338 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Człowiek jest jak małe ziarno, które się rozwija, potrzebuje coraz więcej i więcej, aby mogło zaistnieć.
Istota żyjąca na Ziemi poznaje nowy świat, uczy się wielu nowych rzeczy, uczy się cieszyć, kochać, zaczyna odróżniać dobro od zła.
Gdy osoba jest sama to czuję się zagubiona, ma pustkę w sercu.
Człowiek potrzebuje miłości drugiej osoby, ponieważ bez tego jest trudno żyć, jesteśmy samotni, nie ma nas kto pocieszyć, przytulić, rozbawić. Myślimy wtedy że zostaliśmy sami na tym świecie, że już nikogo dla nas nie ma, nie chce nam się żyć, bo nie mamy dla kogo. Gdy ludzie są razem, kochają się-żyją dla siebie, wspierają się nawzajem, mają wspólne marzenia, cele, planują wspólną przyszłość, są bardzo szczęśliwi.
Mama jest osobą, która darzy nas miłością, zawsze pomoże pocieszy, nigdy nie zawiedzie-jest kochana! Ale gdy najbliższa nam osoba odejdzie, czujemy się bardzo samotni, dlatego szukamy swojej drugiej połówki, kogoś komu będziemy mogli zaufać, kogo będziemy mogli pokochać. Osoba taka zawsze nam pomoże i nie zostawi w trudnej sytuacji.
Człowiek pełen optymizmu potrafi znieść samotność, tęsknotę, ale optymizm nie zawsze wystarczy, należy szukać naszej drugiej połówki, bo bez miłości nie da się żyć.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta