profil

Czy zainteresowania moich rówieśników ograniczaja sie do słuchania muzyki młodzieżowej?

poleca 85% 102 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Moim zdaniem zainteresowania rówieśników nie ograniczają się do słuchania muzyki młodzieżowej.Postawioną tezę poprę kilkoma argumentami.
Po pierwsze,u moich rówieśników zauważam wiele ciekawych zainteresowań.Przede wszystkim zależy to od ich osobowości i lubianych przez daną osobę rzeczy.Chcę wskazać różne zainteresowania młodzieży.Jestem pewna,iż mogę śmiało zaliczyć do nich:oglądanie filmów popularno-naukowych,psychologicznych,czytanie ciekawych książek,sport,zbieranie okazów przyrody,informatykę,zdobywanie wiedzy poprzez nowe doświadczenia i praktykę,spotkania z najbliższymi,lub rodziną,wspólne rozmowy,podróże.
Po drugie,osoby w moim wieku mają wiele pasji o czym świadczy ich wiedza na określony temat.Z cała pewnością wspólne zainteresowania ułatwiają porozumiewanie się młodzieży buduja nowe relacje,ułatwiają wymianę poglądów jak również chęć do rozmów.Wiele osob pasjonuje się zwierzętami,samochodami,książkami.
Kolejnym argumentem w mojej pracy jest fakt,że nastoletni ludzie są ciekawi świata,pragną odnajdywać się w nowych sytuacjach.w rozwiązywaniu swych problemów.Z całą pewnością mogę stwierdzić,że nastolatki dużo czasu poświęcają wspolczesnym sytuacją.Dlatego też z cała pewnoscią stwierdzę,że muzyka młodzieżowa jest uzupełnieniem czasu wolnego.relaksemi modą.
Przejdę do faktu,że dzisiejsza młodzież czyni wiele dobra,angażuja się jako wolontariusze.Ofiarują swoja pomoc zwierzętom.dzieciom.osobą starszym,niepełnosprawnym,zbierają fundusze na poważne opreacje dla chorych.Młodzież działa bezinteresownie.Angażując się wkłada swoje serce,miłość,czas wolny w wykonanie pracy.
Wobec powyższych argumentow należy wyciągnąć wniosek,iż zaintresowania współczesnej młodzieży są rozległe i nie ograniczaja się tylko do słuchania muzyki współczesnej.Sens zainteresowań jest o wiele głębszy,służy innym.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta