profil

List do mamy z przeprosinami

poleca 80% 2004 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Kochana Mamo.

Piszę ten list do Ciebie, aby powiedzieć, jak bardzo Cię kocham. Jesteś najmilszą i najukochańszą osobą, jaką znam. Zrobiłaś dla mnie tyle dobrego, że nie wiem jak Ci się odwdzięczę ani kiedy. Poświęciłaś dla mnie swój czas i rezygnowałaś ze swoich przyjemności. Zawsze z chęcią mnie wysłuchasz i pomożesz mi rozwiązać nawet największy kłopot. Gdy nie wracam do domu na czas zawsze się o mnie martwiłaś.

Dziękuje też, że znosiłaś moje humorki, lenistwo oraz bunt, który niejednokrotnie dawał się we znaki. Czasami moje popisy przed innymi, Ty cierpliwie to znosiłaś. Przepraszam za słowa wypowiedziane w złości, bardzo ich żałuje. Podziwiam Cię za to, ale i za wiele innych rzeczy przepraszam. Urodziłaś mnie i wykarmiłaś do dziś pamiętam nasze wspólne zabawy w parku. Pieczenie makowca i różnych innych ciast na święta.

Żadne moje słowa nie zastąpią tego, co do Ciebie czuje. Bez Ciebie nie poradziłabym sobie w życiu, choć czasem było gorzej albo lepiej to i tak potrafiłaś mnie zrozumieć. Napisałam ten list, ponieważ chciałam Cię przeprosić i powiedzieć Ci, że bardzo mocno Cię kocham!!!

Podoba się? Tak Nie
Komentarze (4) Brak komentarzy
2.1.2012 (18:37)

fajne,bardzo mi się przydało.Gratulacje...☼

16.11.2011 (11:01)

prawie dobrze ale to nie to

17.7.2011 (18:45)

to jest list . ale to w sumie jest branie mamy na litość. i wybaczy tak czy tak :)

Treść zweryfikowana i sprawdzona

Czas czytania: 1 minuta