profil

Wspomnienia z wakacji

poleca 85% 1176 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Wakacje rozpocząłem pobytem u dziadków na wsi. Babcie nie pozwalała mi się nudzić. Zabierała mnie na ciekawe wycieczki. Jedną z takich wycieczek było zwiedzanie zamku Chojnik oraz gór Stołowych i Kotliny Jeleniogórskiej. Nawet nie spostrzegłem się kiedy, minęły trzy tygodnie i musiałem wracać do domu.
Następną część wakacji zaplanowali mi rodzice, wyjeżdżając nad morze do Kołobrzegu. Byłem tam zaledwie tydzień, ale uważam, że był to czas wykorzystany świetnie. Mianowicie oprócz upalnego słońca, orzeźwiających napoi, zimnych lodów i zwariowanych wieczorów, byłem również na koncercie zespołu Brainstorm. W dzień wyjazdu wszyscy byli smutni. Postanowiliśmy pójść i pożegnać się z morzem, rzucając pieniążek za siebie, aby powrócić tu za rok. Po przyjeździe do domu uściskaliśmy babcię i dziadka. Radość była ogromna. Wieczorem usiedliśmy wszyscy razem, as ja opowiadałem swoje przeżycia z pobytu nad morzem. Za pozwoleniem rodziców postanowiłem jeszcze raz pojechać na wieś. Tym razem poznałem tam sympatycznego kolegę, z którym czas minął mi jak z bata strzelił.
Z uśmiechem na twarzy wracałem do Wrocławia. Na moja cześć rodzice urządzili małą imprezkę. A już za tydzień czwartego września spakowałem plecak i z dziarską miną, równym krokiem maszerowałem do szkoły, żeby pogłębiać wiedzę.


Wszelkie prawa zastrzeżone
© krecik_pl

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta