profil

Współczesny Satanizm

drukuj
poleca 85% 107 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Satanizm narodził się na bazie nowych czasów w których przeważa nienawiść i cierpienie do drugiego człowieka. Ideologia satanisty rodzi się w niego samym, wybiera własną drogę życia, która po śmierci będzie wynagradzana. Satanista wystrzega swoich praw i obowiązków, dąży do wydania sądu ostatecznego, w którym panuje chaos i nieład.

Świat hypokrytów i ludzi dobrej woli popada w skrajności swojej miłości do bliżniego swego, tworząc w pewnym sensie walkę o przetrwanie. Krąg nawiązuje do wypełnienia swojej duszy krwią i cierpieniem drugiej osoby, która w sposób "profesjonalny" będzie wynagrodzona po śmierci.

Bogowie jak i ludzie w swych czasach "narodzin" prowadzili wojnę filozoficzną przekazując swoje kłamstwa i blużnierstwa na okres powstania historii ziemi. Zimna walka o przetrwanie doprowadziła do podzielenia myśli na dwie sfery rzeczywistego, realnego świata. Wzbudzając swoje teorie na temat "boga" który stworzył świat i jest ojcem wszystkich narodów, prowadzi do stanu niechęci i totalnej głupoty. Czystym absurdem jest tworzenie przez kościół pewnych zasad duchowych, które w praktyce okazują się bezmyślnym brzmieniem zwykłych ludzi.

Realnym wytłumaczeniem naszej wiary jest "perfekcyjnie" dobrany temat jedynego naszego pana, który "reprezentuje zemste zamiast nadstawiania drugiego policzka". Nawołuje do prób wzajemnej przyjemności korzystając z metod pokrzywdzonego przedtem sprawcy. Własny ideał prowadzi do wewnętrznego uwolnienia swojej duszy, która swobodnie porusza się po ziemi. Nikt ani nic nas nie powstrzyma przed rozpoczęciem naszego celu. Zero "rozdwojeń" jażni na temat przykazań typu "nie rób tego co tobie nie miłe", "nie kradnij" itp.

Aby otrzymać swój dogodny cel trzeba złamać pewne zasady ustalone przez ludzi opartych na swej totalnie beznadziejnej wyobrażni. Czując wielkie wypełnienie duszy, wywierając wpływ na dogodnościach wywieranych z danego czynu czujemy w sobie wielkie uwolnienie nakłaniające nas do posunięcia się dalej. Taki właśnie kierunek w swym życiu nakłania do przedstawienia swojej historii w sposób: " Nastał świt. Blask nowego światła zrodził się z ciemności nocy i powstał Lucyfer, aby po raz kolejny powiedzieć: "To wiek Szatana! Szatan rządzi światem!" Bogowie niesprawiedliwych nie żyją. Jest to okres narodzin magii i nieskalanej mądrości. CIAŁO zatriumfowało i zostanie zbudowany wielki Kościół poświęcony jego imieniu. Zbawienie człowieka nie będzie już zależało od jego samo zaprzeczenia. I stanie się wiadomym, że świat ciała i życia okaże się największym wstępem do wszelkich wiecznych rozkoszy!"

Stając na przeciwko ludzi, opierających swe życie na duchowieństwie, można z czystą przyjemnością stwierdzić iż religie o takim właśnie charakterze są zwykłym wymysłem człowieka! Mity, dawne czasy, objawienia wszystkie dowody na temat istnienia Boga odwołują się tylko i wyłącznie do raju jakim jest piękny świat bez skazy nienawiści i pychy! Dlaczego nic nie wiadomo o istotach Szatana, żadnych kapłanach i roli całego tego powalonego istnienia. To się wszystko skończy! nadejdzie czas w którym szataniści wyjdą na światło dzienne i dokonają APOKALIPSY! Ludzie wiary chrześcijańskiej umrą, kościoły spłoną papież zginie w mękkach! Takiego właśnie świata doczekam! Można powiedzieć iż nienawiść i rządza krwi pragnie jednego: Uwolnienia! Taki powód stwarza przykazania, które należy przestrzegać....


1.Wielbić i wierzyć w jednego pana
2.Tworzyć własną ideologię
3.Sprzeciwiać się kościołowi
4.Wywierać wpływ żądzy krwi
5.Pragnąć uwolnienia swojej duszy
6.Czuć lekkość cierpienia drugiej osoby
7.Dokonując zemsty doskonałej

Źródło: Zapraszam na oficjalną stronę gdzie moje poglądy wyrażam na bierząco www.szatanizm.republika.pl


Polecasz? Tak Nie
(0) Brak komentarzy