profil

Charakterystyka Balladyny - negatywna

2020-10-02
poleca 85% 852 głosów

Treść Grafika Filmy
Komentarze
Juliusz Słowacki Balladyna charakterystyka

Osoba ktora bede charakteryzowal bedzie balladyna, córka wdowy z dramatu Juliusza Slowackiego pt. ”Balladyna„.

Balladyna, była blada jak ściana, przez mame nazywana bladyna, miala blond wlosy, jej czarne oczy i opaska na czole budzily tak jak by postrach wsrod innych.

Była arogadzka, pewna siebie (zabija siostre z premedytacja bez zadnych skrupułów zachowlala wtedy zimna krew). Za wszelka cene chciala dojsc do swego celu. Latwo popadala w gniew, była zarozumiala, samolubna dziewczyna pelna gniewu.

Balladyna była żadna wladzy za wszelka cene. Bez serca, kiedy wyzeka się rodziny stwierdza to ten cytat kierowany tp jej matki ” Co to za kobieta ,to jaka szalona, stara...” Wykorzystywala wszystkich wokol siebie do zabijania, manipulowala nimi.Nie miala zadnych hamulców moralnych.

Ona, nie wdzięczna była wobec rodziny nie przyznawała się do niej, nie miała żadnej milosci wobec rodziny traktowala ja jak zwyklem „smiecie”. Kirkor jej malzonek był tylko potrzebny jej do osiegniecia celu jakim było, zostanie krolowa zamku i rządzenie wszystkim, tak samo Fon Kostryn wykorzystala go i zabila bez skrupolow. Nienawidzil wszystkich.

Inni nie traktowali balladyny tak okrutnie tak ona ich.Matka bezkrytyczna, kochala corke, jej ziostar alina tez ja kochala chciala jej nawet oddac maliny jak poprosi. Kirkor, kochal ja mocno bardzo mocno. Goplana nienawidzila jej, Pustelnik uwazal ze jest zlym duchem bez duszna istata i miał racje bo czlowiek tak się nie zachowuje nie zabija itp.

Mysle za Balladayna nei miala serca wobec innych i nie miała duszy była tak jak ja nazwal pustelnik „beduszna”.Była oslepiona bogactwem i swoim clem.Oceniam Balladyne negatywnie choc wierze ze choc kropelke milosci idobroci miala w sobie.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta