profil

List motywacyjny.

poleca 84% 761 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Majewski Radosław Warszawa, dnia 20.03.2005r.
00-000 Warszawa
ul. AC Milan 1899
tel. 0 000 000 000Dyrektor
Krzysztof Rutkowski
Agencja Ochrony „Miro”
ul. Pogodna 66
20-525 LublinSzanowny Panie Dyrektorze!

Przeglądając \"Gazetę Wyborczą\" z dnia 17/03/2006 natrafiłam na ogłoszenie, dzięki któremu dowiedziałam się, iż prowadzicie Państwo rekrutację na stanowisku: ochroniarz. Nie ukrywam, iż oferta Państwa wydała mi się bardzo interesująca.
Uznając, iż jest to niepowtarzalna okazja, pozwalam sobie zgłosić swoją kandydaturę na to stanowisko, gdyż uważam, że mam predyspozycje do wykonywania obowiązków związanych z wykonywaniem takiej pracy.
Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa Publicznego i Indywidualnego.
Po ukończeniu studiów ukończyłem kurs ochroniarski: Pracownik ochrony fizycznej z licencją I i II stopnia. Miałem szanse rozwijania swoich umiejętności podczas odbywania dwuletniej praktyki w supermarkecie „Biedronka”.
Cechuje mnie duża sprawność fizyczna, odporność na stres, opanowanie, umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji, a także łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz wysoka kultura osobista.
Chciałbym podjąć pracę w Waszej agencji ochrony, ponieważ cieszy się ona ogromnym powodzeniem i myślę, że w takiej właśnie firmie będę mógł się zrealizować i zdobywać doświadczenie pod okiem takich fachowców jak Państwo. Jestem przekonany, że moje cechy okażą się niezwykle przydatne na oferowanym stanowisku.
Mam nadzieję, że zainteresowałem Państwa swoją osobą i będę miał przyjemność spotkać się z Państwem na rozmowie kwalifikacyjnej, by w pełnie przedstawić swoje umiejętności.

Z poważaniem

Załączniki:
- CV
- Zdjęcie
- Ksero ukończenia uczelni
- Ksero ukończenia kursu
- Referencje – na życzenie

Załączniki:
Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Gramatyka i formy wypowiedzi