profil

List motywacyjny.

poleca 83% 707 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Natalia Nowak
ul. Sułkowskiego 35/2
85-600 Bydgoszcz
52 369-98-75

Pani
prof. Ewa Kowalska
Dyrektor ds. personalnych
Stacja badawczo – rozwojowa „Naturalne Paliwa”.
ul. Stroma 9
85-712 Bydgoszcz


Szanowna Pani Dyrektor,
w ostatnim czasie, w środowisku laboratorantów, krąży wiadomość, iż zwolniło się w Państwa firmie miejsce na stanowisku Kierownika zespołu chemicznego.

Uznając, iż jest to niepowtarzalna okazja, pozwalam sobie zgłosić swoją kandydaturę na to stanowisko, gdyż uważam, że mam predyspozycje do wykonywania obowiązków związanych z wykonywaniem takiej pracy.

Po ukończeniu studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, miałam szansę rozwijania swoich umiejętności podczas odbywania dwuletnich praktyk w Wydziale Kontroli Czystości Wód i Powietrza przy Urzędzie Miasta w Bydgoszczy. W czasie trwania wspomnianych wyżej praktyk zaobserwowałam u siebie kilka cech, które jeżeli nie są niezbędne to bardzo przydają się w tym zawodzie: dokładność, systematyczność, umiejętność prognozowania, interpretowania wyników i uogólniania. Pragnę również wspomnieć, że spełniam także wymagania fizyczne nie cierpię na żadne choroby układu oddechowego, oraz nie mam żadnych alergii.

Uważam, że praca w Pani firmie da mi możliwość spełnienia zawodowego, gdyż lubię nowe i ciekawe wyzwania, oraz miłą atmosferę pracy, jaka u Państwa panuje.

Załączam wymagane dokumenty: życiorys oraz odpisy świadectw ukończenia szkół i kursów.


Z poważaniem
Natalia Szopniewska

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Gramatyka i formy wypowiedzi