profil

List motywacyjny

poleca 84% 205 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Anna Nowak Wrocław, 12 stycznia 2004r.
ul. Legnicka 158/1 54-206 Wrocław


List motywacyjny


Szanowni Państwo


Obserwując dynamiczny rozwój Państwa firmy, przejawiający się nie tylko w tworzeniu firmy, jak również we wprowadzaniu na rynek nowych produktów, chciałabym wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy.
Jako pracownik firmy TOP - SNACKS firmy zajmującej się sprzedażą i dystrybucją słodkich przekąsek zdobyłam wiedzę i doświadczenie w zakresie negocjacji i sprzedaży.

Po dwuletniej pracy na stanowisku sprzedawcy awansowałam na stanowisko Menagera ds. sprzedaży, co pozwoliło mi na wykazanie większej samodzielności w działaniu i powiększyło zakres moich obowiązków.
Zmiana ta wymagała ode mnie dużej aktywności i dała możliwość zdobywania nowych kwalifikacji (zarządzanie zespołem, analiza rynku). Z drugiej strony na polu sukcesów zawodowych (tytuł sprzedawcy roku 2002) utwierdziło mnie w przekonaniu o trafności wyboru zawodowego, którego dokonałam cztery lata temu.

Jestem przekonana, iż podane przeze mnie informacje i opis kwalifikacji przekonają Państwa o mojej wysokiej motywacji do wykorzystania swojej wiedzy w Państwa firmie.

Byłoby mi niezmiernie miło spotkać się z Państwem w celu dopełnienia prezentacji mojej osoby.
Jestem osiągalna codziennie pod numerem telefonu komórkowego:603414448Czekając na kontakt z Państwa strony pozostaję z poważaniem

Anna Nowak

Podoba się? Tak Nie
Polecane teksty:
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Gramatyka i formy wypowiedzi