profil

Czym jest dla mnie przyjaźń.

poleca 84% 1389 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Przyjaźń jest dla mnie czymś najwspanialszym i najmilszym uczuciem, które może sprawić, iż człowiek staje się ciepły i szczęśliwy. Przecież, poprzez przyjaźń rodzi się najwspanialsze uczucie - miłość. Dla mnie stwierdzenie P. Peliegrina : "Przyjaźń to najpiękniejsza rzecz, jaką człowiek może zaproponować drugiemu człowiekowi. Bezinteresownie." jest prawdą, ponieważ prawdziwy przyjaciel nie zwraca uwagi na wady lub wygląd człowieka, po prostu szanuje go za jego zalety, charakter. Przyjaźń obojga ludzi (lub więcej) polega na zaufaniu i szczerości. Jedynie wtedy można mówić o przyjaźni.

Niestety w dzisiejszych czasach trudno o prawdziwego przyjaciela, więcej osób chce być kimś ponad każdym i nie patrzy na to, co chce jego przyjaciel, lecz na to, co on sam chce. Nie liczy się ze zdaniem bliskich, chce być od nich lepszy.

Wiem co to znaczy szukać prawdziwej przyjaźni. Wiem, bo sama jej szukałam, aż w końcu znalazłam. Jestem bardzo szczęśliwa i dumna, gdyż posiadam przyjaciel, któremu mogę zaufać i być spokojna. On zawsze mi pomoże i doradzi. Pielęgnuje naszą przyjaźń, bo wiem, że można ją bardzo łatwo stracić, a trudno odzyskać.

Podsumowując, przyjaźń jest bardzo cennym skarbem, którego trzeba solidnie pielęgnować. Ja nigdy bym nie zmieniła swojej przyjaźni na nic, ani na nikogo.

Podoba się? Tak Nie
Komentarze (7) Brak komentarzy
5.10.2011 (15:35)

Racja mogła by być dłuższa nam pani karze robić na 3/4 strony.

22.9.2010 (17:39)

Ja uważam że ta praca jest super :P

Dziękuję autorce tego tekstu :*:*

30.3.2010 (17:20)

jeżeli jest za krótkie i wam nie pasuje to sami napiszcie, proste, co nie ;D ?

Treść zweryfikowana i sprawdzona

Czas czytania: 1 minuta