profil

Czy programy telewizyjne dla młodzieży wzbogacają twoją wiedzę o świecie i ludziach.

poleca 85% 314 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Moim zdaniem najważniejszym problemem programów dla młodzieży jest to że media nie przedstawiają swoich myśli obiektywnie tylko narzucają i tym sposobem niszczą opinią społeczną niektórych ludzi czy też instytucje.

Programy młodzieżowe na pewno w jakiś sposób wzbogacają naszą wiedzę o świecie, lecz tych programów jest zbyt mało żeby propagować pozytywne idee czy w jakiś klarowny sposób przedstawić i wytłumaczyć zasady polityki gospodarczej. Ale media nie przedstawią tego bo to by nie zaciekawiło większości telewidzów i wolą pokazać jakieś afery czy też wypowiedzi niektórych polityków którzy starają się przez własną głupotę trafić do wyborców.
Powinno być kilka rodzajów programów dla młodzieży gdyż nie każdego interesują blokady dróg czy też nowości na rynku muzycznym. Wtedy na pewno media by się wzbogaciły bo zyskaliby stałych odbiorców swoich programów i trafiali by do wszystkich młodych ludzi. Natomiast programy które rzekomo wzbogacają naszą wiedzę o ludziach to chciałbym się zapytać czy w ogóle takie programy istnieją bo ja nie zauważyłem żadnych tego typu informacji.

Jeżeli takie programy powstaną to chętnie zacznę oglądać je ale jak na razie nie zapowiada się że media będą zainteresowane psychiką młodego człowieka i powstaną programy obiektywnie informujące i wzbogacające wiedzę o świecie i ludziach.

-praca dla słabszych uczniów którym się nie chce samemu pisać
Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta