profil

"Cuda zdarzają się codziennie...!

drukuj
poleca 94% 102 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Dla większości ludzi słowo "cud" oznacza coś niezwykłego, nadprzyrodzonego np. zmartwychwstanie, ale dla wielu oznacza także coś błahego, np. otrzymanie bardzo dobrej oceny ze sprawdzianu, na który się nie nauczyli. Według mnie cuda zdarzają się codziennie.

Pierwszym argumentem jest to że codziennie jakiś człowiek wygrywa walkę z nieuleczalną chorobą, a lekarze nie potrafią tego wyjaśnić. Ludzie przeżywający śmiertelne wypadki czy budzący się ze śpiączki, z której nie powinni byli się wybudzić. To tylko część cudów, które przytrafiają się różnym ludziom. 

Drugim argumentem potwierdzającym moje słowa są młode małżeństwa, które nie mogą mieć dzieci. Ciągłe próby i wizyty u specjalisty, które nie przynoszą rezultatów sprawiają że tacy ludzie tracą siły i nadzieję. Dowiedzenie się że będą mieli dziecko jest dla nich prawdziwym cudem.

Ostatnim argumentem są takie sytuacje jak powrót kota po kilku miesięcznej nieobecności, czy szybkie wyzdrowienie z choroby.

Na podstawie powyższych argumentów mogę powiedzieć, że stwierdzenie: "Cuda zdarzają się codziennie..." jest prawdziwe. Każdy człowiek ich doświadcza w większym lub mniejszym stopniu =. Wystarczy tylko dobrze się rozglądać by je dostrzec.


Polecasz? Tak Nie
Podobne teksty:
(0) Brak komentarzy
Teksty kultury
Formy wypowiedzi