profil

Jaką role pełni radio w Twoim życiu.

poleca 84% 130 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Na tak zadane pytanie: jaką rolę pełni w moim życiu radio, zacząłam się zastanawiać: jak to naprawdę jest. Słucham radia w zasadzie codziennie, ponieważ u mnie w domu nikt nie lubi ciszy. Radio w zasadzie jest zawsze włączone, no chyba, że ja włączam telewizor. Jaki ma jednak wpływ na moje życie? Wydaje się, że jest odreagowaniem stresów i miłym sposobem na zrelaksowanie się. Lubię słuchać muzyki różnego typu, a tu radio faktycznie jest nie do zastąpienia. W radio puszcza się muzykę wszelkiego rodzaju. Jak spodoba mi się jakiś utwór, który usłyszałem w radio, to szukam go w internecie. Szukam kto go śpiewa i ściągam sobie czasemna telefon, by często go słuchać. Po jakimś czasie znów podoba mi się inny utwór i znów zmieniam to co słucham. Często też radio daje mi szansę ułsyszeć o ważnych wydarzeniach i informacje o rzeczach, które się dzieją. Rozmawiam wówczas z mamą o tym na przykład czy będzie wojna w Syrii i czy zginęło dużo ludzi i tym podobne.
Radio jest też dla mnie źródłem informacji o pogodzie. Słucham go rano, żeby wiedzieć w co się ubrać. Radio jest nadal ważne i że ma wielu słuchaczy mimo tego, że jest telewizja.
Telewizora nie może zabrać do samochodu, trudno też uczyć się oglądając program w telewizji, a radio jak cich gra w tle to nie przeszkadza.
Myślę, że radio mimo wszystko ma wciąż duży wpływ na społeczeństwo, jak i również na mnie. Radio dostarcza rozrywki i informacji o kraju i świecie oraz zwyjajnie umila życie dobrą muzyką.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta

Formy wypowiedzi