profil

"Mały Książę" - planety i ich mieszkańcy.

drukuj
poleca 78% 2055 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Planeta 325 Zamieszkiwana przez króla król prezentował rządze władzy krótka charakteryzacja : Król kocha rozkazywać , każdy powinien wykonywać jego polecenia chciałby rządzić zachodami słońca ale dopasowuje się do sytuacji bo zależy mu na autorytecie . Próbuje przekupić małego księcia . refleksja z ksiązki: " Autorytet opiera się na rozsądku"
Planeta 326 zamieszkiwana przez Pana Próżnego cechą jaką prezentuje jest próżność krótka charakterystyka: Pan Próżny nie odpowiada na ważne pytania, słucha tylko pochwał i oklasków , jest egoistą refleksja: " Dorośli to osoby nieobliczalne"
Planeta 327 Zamieszkiwana przez pijaka krótka charakterystyka : Smutny. Pił on żeby zapomnieć o wstydzie. Wstydził się swojego pijaństwa refleksja: " Dorośli to istoty nieobliczalne ale to bardzo nieobliczalne"
Planeta 328 zamieszkiwana przez biznesmena cechą jaką pokazuje jest tzw. " Monotonna dokładność" krótka charakterystyka: Biznesmen był dokładny , cały czas liczył gwiazdy twierdził że wszystkie należą do niego refleksja : " trudno przewidzieć zachowanie dorosłych"
Planeta 329 zamieszkiwana przez latarnika prezentował on sumienność krótka charakteryzacja : Latarnik wykonywał syzyfową pracę, lecz robił to sumiennie i nie rezygnował refleksja : " być może dobrze , że ten człowiek jest absurdalny"
Planeta 330 zamieszkiwana przez geografa prezentował on inteligencje Geograf był bardzo mądry , wiedział wszystko na temat mórz ,gór , miast , rzek itp. refleksja : " To nareszcie jakiś prawdziwy zawód"


Polecasz? Tak Nie
(0) Brak komentarzy