profil

List motywacyjny - wzór

poleca 85% 432 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Tarnowskie Góry, dn. 16.09.2026
Marta Zok
ul. Kolejowa 1,
23-455 Zbrosławice
tel. 986 546 434
[email protected]
Dział Personalny GETIN Bank S.A.
ul. Krakowska 54
05-876 Tarnowskie Góry

Szanowni Państwo
W odpowiedzi na ogłoszenie z dn. 12.09.2026r. zamieszczonej w „ Dzienniku Zachodnim” chciałabym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko głównej księgowej. Mam nadzieję, że moje kompetencje spełnią Państwa oczekiwania.
Wiedzę niezbędną do rzetelnego wykonywania zawodu zdobyłam w trakcie nauki w Centrum Ekonomiczno-Handlowej w Tarnowskich Górach oraz podczas studiów rachunkowości w Poznaniu.
Pierwsze kroki w zawodzie stawiałam jako stażystka PKO, gdzie wykorzystywałam wiedzę teoretyczną w kontaktach z klientami indywidualnymi, informowałam klientów o aktualnych promocjach, pozyskiwając nowych klientów. Kolejny etap mojej kariery to stanowiska młodszego księgowego w Banku Pocztowym w Gliwicach. Oprócz niezwykle ważnej umiejętności pracy w zespole, zyskałam też doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Przygotowywałam i weryfikowałam szereg sprawozdań dla zarządu, ponadto opracowywałam pełną dokumentację dla wszystkich instytucji współpracujących z bankiem. Pragnę podkreślić, że ze wszystkich zadań wywiązywałam się z należytą sumiennością, o czym świadczą referencje wystawione mi przez dotychczasowych pracodawców.
Zdecydowałam się aplikować na stanowiska głównego księgowego w tarnowsko górskim oddziale Getin Bank, gdyż jest to firma nowa na polskim rynku i wierzę, że moje umiejętność będą pomocne w jej prężnym rozwoju. Sądzę, że dzięki moim umiejętnościom interpersonalnym sprawdzę się, jako koordynator kilkuosobowego zespołu, a zaplecze merytoryczne i praktyczne staną się ważnym wzmocnieniem dla Państwa zespołu.
Jeżeli zainteresuje Państwa moja oferta z przyjemnością zaprezentuję moje umiejętności podczas bezpośredniej rozmowy.
Z poważaniem

Marta Zok

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.

Podoba się? Tak Nie
Podobne teksty:

Czas czytania: 1 minuta