profil

List motywacyjny

poleca 85% 507 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Dotyczy: Ogłoszenia w sprawie kandydata na stanowisko koordynatora w dziale marketingu, które ukazało się w „Trybunie Śląskiej” w czwartek 20 stycznia 2001 r.

Szanowni Państwo,

Moje doświadczenie zawodowe w pełni odpowiada wymaganiom stawianym przez Państwa firmę kandydatowi na stanowisko koordynatora w dziale marketingu, toteż postanowiłam zgłosić swoją kandydaturę w pełnym wymiarze godzin.
W załączeniu przesyłam moje curriculum vitae. Proszę zwrócić uwagę, że mam 9-letnie doświadczenie, w dziele sprzedaży i marketingu. Przez wszystkie te lata zawsze spełniałam oczekiwania przełożonych, a często nawet je przekraczałam, o czym świadczą nagrody jakie otrzymywałam za wybitne osiągnięcia. Ponadto wydatnie przyczyniłam się do poprawienia wizerunku firmy oraz jej produktów na rynku. Chciałabym mieć szansę powtórzenia tego sukcesu w Waszej firmie.
Jestem osobą żądną sukcesu, dążącą do samorealizacji i osiągnięcia postawionych sobie celów. Nie boję się samodzielnego podejmowania decyzji i nie unikam ich konsekwencji.
Jeśli szukacie kogoś kto dużo wymaga, zarówno od siebie, jak i od innych, szybko potrafi ocenić nowe warunki, analizuje fakty, chce wciąż podnosić swoje kwalifikacje, jest zdecydowany i pełen samozaparcia, to taką osobą jestem Ja.
Jestem przygotowana na rozmowę związaną z Państwa wymaganiami i potrzebami, a moim doświadczeniem i wykształceniem, które mogą być przydatne w Państwa firmie. W związku z powyższym pozwolę sobie zadzwonić do Państwa po 5 lutego br.


Z poważaniem

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Gramatyka i formy wypowiedzi