profil

Pajączek

poleca 85% 634 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Pajączek to program służący do tworzenia stron WWW, ale również dokumentów około HTML (np. WML, PHP, PERL, ASP), który wychodząc na przeciw wielu nowym rozszerzeniom języka HTML, oferuje cały wachlarz narzędzi zaspokajających każda potrzebę nowoczesnego projektanta stron. Jeśli chce się utworzyć stronę z ramkami, mapami odsyłaczy, rozbudowanymi tabelami, a nawet obiektami FLASH, po prostu należy wybrać odpowiednie narzędzie i po chwili wszystko może być gotowe.
Jeśli efekt jest nie zadowalający , zawsze można powtórnie edytować utworzoną strukturę - nawet mapę odsyłaczy - dzięki wbudowanym funkcjom reedycji znaczników . Można tworzyć arkusze stylów CSS, strony WML, skrypty CGI i ASP. Jeśli jest potrzebne by przetworzyć dokument RTF (Word) na stronę WWW,albo wydrukować stronę HTML z zachowaniem kolorowania, wyszukać i zamienić dowolny ciąg znaków w wielu dokumentach we wszystkim poradzic sobie może pajączek .Pajączek pomaga we wszystkim co związane z tworzeniem stron WWW.

Samo zaprojektowanie swoich stron to jednak nie wszystko. Trzeba jeszcze pokazać swoją pracę światu. Tutaj również pomocny może być pajączek . Dzięki wbudowanemu modułowi publikowania, przesłanie całego serwisu do sieci Internet jest kwestią jednego polecenia. Pajączek może założyć wszystkie katalogi na serwerze, wysłać wszystkie dokumenty, grafiki i inne pliki składowe. Przy okazji Pajączek pozwala również pobierać dowolne pliki z serwerów FTP dając nawet możliwość wznowienia uprzednio przerwanego transferu od miejsca, w którym został zerwany. Dzięki temu można już pozbyć się innych programów typu FTP, bo Pajączek może je zastąpić . Pajączek jest pierwszym całkowicie polskim programem klientem FTP.

Pajączek jest także doskonale dostosowany do wymagań polskich użytkowników sieci Internet. Teraz nie trzeba już przejmować się rodzajem używanej klawiatury czy użytą stroną kodową. Możesz swobodnie wybierać pomiędzy ISO a Unicode, a dzięki Pajączkowi praca w wybranym standardzie będzie przebiegać w niezauważalny sposób. Nigdy więcej konwerterów, dodatkowych klawiatur i innych zbędnych programów. Możesz także sprawdzić poprawność pisowni tworzonej strony WWW używając dowolnego z zainstalowanych słowników oraz dokonać korekty typograficznej tworzonej strony, a Pajączek zadba np o odpowiednie przenoszenie skrótów do nowych linii, aby Twoja strona wyglądała jeszcze bardziej profesjonalnie.
Pajączek wyposażony jest we wbudowany podgląd tworzonych dokumentów HTML. Dostępna jest nie tylko funkcja przeglądania, ale również dynamiczny podgląd dostępny w trakcie pisania i odświeżany na bieżąco podczas dodawania nowych elementów do strony WWW. Również niektóre narzędzia służące do tworzenia bardziej zaawansowanych struktur posiadają własny podgląd, dzięki któremu możesz na bieżąco korygować ustawienia np. tabel, stylów czy ramek.
Nie trzeba kupować innych edytorów HTML, albo programów z FTP, ani tracić czas na ściąganie darmowych programów. Pajączek jest jedynym edytorem stron WWW, który posiada wszystko czego potrzebuje czytelnik mojej pracy. Z Pajączkiem można zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy.Podoba się? Tak Nie
Podobne teksty:
Polecane teksty:

Czas czytania: 2 minuty