profil

"To co naprawdę się liczy, to odnaleźć swoje powołanie". Czy Nick Jarow ma racje?

drukuj
poleca 88% 101 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Najważniejsze w swoim życiu to odnaleźć swoje powołanie. Najczęściej do pracy, stworzenia rodziny, posługi bożej. Człowiek sam musi dokonać wyboru, nie może być z żadnej strony naciskany, ale również nie powinien spełniać oczekiwań innych. Często nasza praca powiązana jest z celem życiowym, bo przecież każdy do czegoś dąży. Lekarz, który wybrał zawód ze względu na swoich rodziców, nigdy nie będzie najlepszy, bo nie ma chęci, zapału, ambicji. Chciałabym udowodnić jak ważne jest odnalezienie takiego powołania.
Jan Paweł II odnalazł swoje powołanie przy bogu. Jednak był to człowiekiem wielkim zmieniał świat, nawrócił tysiące ludzi. Jest autorytetem dla wielu ludzi. Wielokrotnie namawiał młodzież, aby spełniali swoje marzenia, bo młodzież to nasza przyszłość . Jan Paweł II odnalazł swoje powołanie i dzięki temu uszczęśliwiał świat i sam był szczęśliwy.
Paulo Coelho to człowiek który pomimo przeciwności losu spełnił swoje marzenia. Autor takich książek jak: ,,Weronika postanawia umrzeć", ,,11 minut". Wybitny pisarz, który dużo przeszedł, aby wypełnić swoje powołanie. Rodzice pisarza pragnęli, ab y został inżynierem, ale on odkąd wygrał nagrodę w szkolnym konkursie literackim, wiedział co będzie robić w życiu. I teraz jest znanym na całym świecie brazylijskim pisarzem.
Podsumowując uważam, że człowiek powinien odnaleźć swoje powołanie, ponieważ będzie szczęśliwy, może uszczęśliwiać także innych. Po za tym iść za powołaniem to nadać sens swojemu życiu. Możemy dokonać wielkich rzeczy jeśli tylko będziemy mieć chęć i motywację do działania.


Polecasz? Tak Nie
(0) Brak komentarzy
Formy wypowiedzi