profil

Pieniądze to nie wszystko ( Poprawka dla podstawówki )

poleca 83% 815 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

W czasach w ktorych żyjemy nie liczy się charakter, sposób zachowania lecz zawartość naszej kieszeni
Wszyscy dążymy do tego aby mieć ich jak najwięcej bez względu na konsekwencje i przeszkody im towarzysząceWszystko jest dla ludzi pieniądze również. Więc dlaczego większość z nas nie potrafi nimi dobrze dysponować?
nie same pieniądze a rzeczy kupowane najczęsciej przynoszą nam radość.
Pieniądze coraz częściej stają się przedmiotem niepewności, mężczyźni obawiają się, że kobiety kochają ich portfel a nie ich samych i odwrotni
Moim zdaniem pieniądze dają jednak szczeście lecz czasami zbyt dużym kosztem. stały się dla nas za ważne i w pewnym sensie nałogiem.
Wszyscy dążymy do tego aby mieć ich jak najwięcej bez względu na konsekwencje i przeszkody im towarzyszące.
Napady na banki, wyłudzanie pięniędzy od dzieci coraz częstsze rozwody Obecnie ten papierowy banknot lub moneta jest stawiana na pierwszym miejscu! To właśnie ich ilość decyduje o dobrej szkole, odlotowych ciuchach i dobrej pracy.
Wielu ludzi nie traci głowy dla pieniędzy i toczy szczęśliwe, spokojne życie. Z drugiej strony życie bez pieniędzy jest niemałą trudnością.Zdrowia nie da się kupić a choroby dotykają zarówno bogatych jak i biednych..Lekarstwa to duży wydatek a więc pieniądze w wypadku choroby są koniecznie potrzebne i mogą decydować nawet o naszym życiu.
Jak wspomniałem na początku według mnie pieniądze przynoszą szczęście ale tylko dlatego, że są nam niezbędne do życia, bo przecież bez nich nie przeżylibyśmy nawet kilku dni. To dzięki nim możemy godnie żyć. Nie można jednak zapominać, że to tylko pieniądze i nie można dla nich tracić głowę lecz wydawać je z rozumem.

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta