profil

Niesprawiedliwe oceny

poleca 85% 102 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Dnia 08.02.2010r. uczniowie klasy IIIB PG w Karnkowie postanowili interweniować we własnej sprawie. Uznali, że są źle i niesprawiedliwie oceniani przez p. Wiolettę Kruk.
Najpierw klasa zaaranżowała rozmowę z p. Kruk. Podała kilka trafnych argumentów mimo włożonego wysiłku w pracę wszyscy otrzymują oceny ndst; nawet najlepsi uczniowie czują się pokrzywdzeni; p. Kruk zadań nie tłumaczy uczniom, poprawności pisowni- jednak wymaga znajomości zasad. Klasa jest zażenowana sytuacją. Potem, kiedy rozmowa nie przyniosła żadnych rezultatów, przewodznicząca klasy Magda Byk udała się do p. Dyrektora. Rozmowa zakończyła sie niepowodzeniem. Na koniec uczniowie doszli do wniosku, że muszą podjąć inne działanie. Należy jeszcze raz porozmawiać z p. Kruk, tym razme w obecności rodziców i wychowawcy. Przeszkodą jest niechęć do klasy po. Kruk. Być może pani Kruk przy rodzicach zmieni swoje nastawienie.
Klasa IIIB jest dobrej myśli. Wszyscy sądzą, że muszą też zmienić swoją postawę i z całych sił podjąć współpracę. Przecież przed nimi jeszcze kilka miesięcy nauki.

Podoba się? Tak Nie