profil

Opis przeżyć Julii Kapulet.

poleca 86% 103 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Temat pracy: "Jesteś Julią, wyobraź sobie, że otrzymałaś informacje, ktora przekonała cię, że twoje uczucie skazane jest na niepowodzenie. Co czujesz? - opis przeżyć."

Od kilku dni byłam szczęśliwie zakochana. Moim wybrankiem był Romeo. W pewne niedzielne popołudnie otrzymałam przerażającą informacje od anonimowego posłańca. W liście napisane było, że z Romeo zostaniemy rozdzieleni na zawsze.
Nie mogłam się ruszyć cała byłam jakby z lodu, a oczy przysłaniała mi mgła. Wjednej chwili moje całe życie legło w gruzach. Nogi miałam jak z waty, odczuwałam przerażający ból, jakby ktoś rozrywał mi moje serce i zabrał jego część. Czułam się jak mała bezradna dziewczynka, którek zabrano wszystko co kocha wszytkie jej nadzieje, a zostawiono tylko smutki. Co chwile me ciało przechodziły dreszce i fale gorąca. Myślałam, że to jest sen,z którego zaraz się obudzę. W głowie miałam tysiące pytań, na które nie umiałam odpowiedzieć. Dlaczego to tak szybko sie skończyło? Dlaczego to spotkało akurat nas? Czym zawiniliśmy? Ta przeraźliwa samotność raniła mnie tak jakby ktoś wbijał nóż w serce. Cały czas myślałam o tym jak bardzo sie myliłam myśląc, że nikt nigdy nas nie rozdzieli, że nasza miłość przetrwa wszystko. nie mogłam sobie wyobrazić, że już nigdy go nie spotkam, ale najbardziej zalowalam ze juz nigdy mu nie powiem jak bardzo go kocham.
Chciałam to jak najszybciej przerwać, żeby juz nic nie czuć, o tym nie mysleć. Jednak nie byłam na tyle silna psychicznie by odebrac sobie zycie. Może jest dla nas jakaś szansa? Chociaż cień nadziei. Nasza miłość musi przetrwać bo bez niej moje życie nie ma sensu.
Wyczerpana położyłam się do łóżka i płakałam przez chwilę lecz później zmęczona zasnęłam.

P.S. Jak są jakieś błedy ortograficzne to sorry bo nie sprawdzałam. I proszę o łagodne komentowanie mojej pracy bo to jest moja pierwsza. A i dostałam 5 .

Podoba się? Tak Nie
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Ciekawostki ze świata