profil

Przykładowy list motywacyjny

poleca 81% 775 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Imię i nazwisko
Adres zamieszkania
Kod pocztowy

Nazwa firmy bądź Imię i nazwisko jednego z przedstawicieli
Siedziba firmy (adres, kod pocztowy)

Szanowni Państwo
Przedstawiam Wam swoją aplikację i wyrażam zainteresowanie ofertą pracy na stanowisko analityka bądź doradcy finansowego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w wykonywanym zawodzie, dlatego wydaje mi się, że moje umiejętności i cechy charakteru przybliżą mnie do pracy w Państwa firmie.
Pracując w wielu firmach musiałem wykazywać się umiejętnościami na powierzonych mi stanowiskach. Moja praca wymagała nie tylko efektywnej wydajności, przystosowania do zmieniających się warunków, ale także wzorowej pracy zespołowej. Wspólne zajęcia z osobami z ekipy pomogły mi w rozwinięciu umiejętności komunikacji z ludźmi, dokładności oraz konsekwencji w dążeniu do celu.
W załączonym CV znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące moich kwalifikacji. Jestem osobą uczciwą, pracowitą i zaangażowaną w powierzone obowiązki, zorientowaną na osiągnięcie jak najlepszych rezultatów. Otwartość na nowe wyzwania, gotowość do zdobywania nowej wiedzy oraz umiejętność pracy w zespole to moje dodatkowe atuty.
Mam nadzieję, że moje kwalifikacje i umiejętności spełnią Państwa oczekiwania, a mnie pozwolą podjąć pracę i poszerzyć horyzonty na nowym stanowisku.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej oferty.

Pozdrawiam
Imię i nazwisko
Adres poczty
Telefon

Podoba się? Tak Nie
Podobne teksty:
Sprawdzone hasła:

Czas czytania: 1 minuta

Formy wypowiedzi