Nie pamiętasz hasła?Hasło? Kliknij tutaj
Nie zgadzam się z opinią Małego Księcia na temat dorosłych, ponieważ to właśnie Oni uczą nas "życia" i tego, co w życiu dobre. Owszem, czasem popełniają błędy, ale Oni też przecież są tylko ludźmi i mają prawo do słabości. Dlatego nie zgadzam się...