profil

List motywacyjny o przyjęcie do pracy w recepcji.

poleca 85% 388 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Anna Kowalska Trzebownisko dnia 2.12.2008r.
Trzebownisko 928
36-001
tel.0178271643
e-mail: [email protected]


Pan
Jacek Noga
Dyrektor ds. personalnych
Ośrodek Wypoczynkowy ?Baca?
Ul. Kolorowa 22
29-093 ZakopaneSzanowny Panie Dyrektorze

W dodatku do ?Nowin? z dnia 29.11.2208r, znalazłam Pana ofertę dotyczącą pracy na stanowisku recepcjonistki w Waszym ośrodku. Pozwalam sobie odpowiedzieć na ogłoszenie, ponieważ uważam, że spełniam stawiane przez Pana wymagania.

Jestem absolwentką II Liceum Ogólnokształcącego w Rzeszowie. Uczęszczałam na profil humanistyczny. Do tej pory pracowałam w Szkole Podstawowej w Trzebownisku na stanowisku sekretarki. Nauka j. polskiego w zakresie rozszerzonym sprawiła, że nie są mi obce i trudne w tworzeniu wszelkie użytkowe formy pisemne, typu formularz, blankiet, kwestionariusz, mogące przydać się na stanowisku, o które się ubiegam. Cały czas poszerzam swoje umiejętności w dziedzinie języków obcych. Biegłe mówię i piszę w j. angielskim. Poza tym uczę się i znam już na poziomie średnio zaawansowanym - j. niemiecki.

Praca z komputerem nie sprawia mi problemu. Szybko piszę na klawiaturze. Jestem komunikatywną i otwartą osobą. Odznaczam się również zaradnością i kreatywnością. Prace, których się podejmuje wykonuje dokładnie i rzetelnie. Uważam, że pańska oferta jest szansą na dalszy mój rozwój. To nowe wyzwanie i nowe doświadczenie, które przydatne jest każdemu silnemu, ambitnemu i młodemu człowiekowi.


Dziękuje za czas poświecony na rozpatrzenie mojej kandydatury. Mam nadzieję, że będę mogła zaprezentować swoją osobę podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Z poważaniem
ANNA KOWALSKA


Załączniki:
1.CV
2. zdjęcie

Czy tekst był przydatny? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta