profil

List do przyjaciela - Bóg a zło

Ostatnia aktualizacja: 2024-09-22
poleca 85% 2090 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

Drogi Przyjacielu,
Na świecie jest wiele zła. Ale nie powstało ono z rąk Boga. Bóg dał nam dobrą wolę i nie zniszczył go, żebyśmy mogli z Nim uporać się i przezwyciężyć to zło. Na koniec naszego życia staniemy przed sądem ostatecznym i zostaniemy rozliczeni z tego, jak postępowaliśmy w życiu. A więc nie wiń Boga za to, co szatan stworzył, a ludzie popierają, bo to od Ciebie zależy, jakim będziesz człowiekiem.

Struktura


Drogi/a [Imię],

[Twój tekst lub dalsza część listu]

Pozdrawiam serdecznie,
[Twoje Imię]

Czy tekst był przydatny? Tak Nie
Przeczytaj podobne teksty