profil

Raj na ziemi.

poleca 86% 105 głosów

Treść
Grafika
Filmy
Komentarze

W dzisiejszym zabieganym świecie, kiedy najważniejszy jest pieniądz i zrobienie kariery zawodowej nikt nie ma czasu, aby odrobić ze swoimi dziećmi lekcje lub chociażby pooglądać z nimi telewizję. Każdy stara się zdobyć jak największe pieniądze, by móc zapewnić byt dla swojej rodziny, która niestety często czuje się zaniedbana.
Dlatego też Rajem na ziemi byłaby kraina, w której nikt nie musiałby iść w pogoni za groszem, lecz po prostu każdy miałby możliwość pobyć ze swoją rodziną, pokazać, że się nią interesuje. Ponieważ ważne jest też zdrowie i szczęście w raju nie byłoby również tak bardzo rozwiniętej technologii, a przede wszystkim samochodów, które zanieczyszczają atmosferę ziemską i przyczyniają się do wielu chorób powstałych na ziemi. W rajskim ogrodzie nikt nie robiłby niczego, co może zaszkodzić drugiemu człowiekowi. Każdy byłby zdrowy i wesoły, bo nie miałby żadnych problemów. Nie byłoby tam podziału ludzi ? każdy byłby równy i tak samo ważny. Ludzie nie musieliby myśleć, że będą odrzuceni, wyśmiani, ponieważ inni zachowywaliby się tolerancyjnie. Każdy mógłby podróżować gdzie chce, zwiedzać piękne miejsca i oglądać cudowne krajobrazy, oraz ogólnie spędzać swoje marzenia.
Może taki raj istnieje tylko w marzeniach, ale jednak jeśli ludzie postaraliby się mogliby stworzyć własny raj z tego co już mają ? rodziny.

Podoba się? Tak Nie

Czas czytania: 1 minuta