profil

Przykład treści listu motywacyjnego

poleca 84% 171 głosów

Treść
Obrazy
Wideo
Komentarze

Szanowny Panie Dyrektorze!
Zwracam się z uprzejmą prośbą o przeanalizowanie możliwości zatrudnienia mnie w charakterze tłumacza pisemnego bądź ustnego w prowadzonej przez Pana firmie.
Dwa lata pracowałam jako tłumaczka pisemna, w zakresie moich obowiązków leżało tłumaczenie w przewadze tekstów prawniczych (np. akty notarialne, akty urodzeń, ślubu, korespondencja urzędowa, licencje, świadectwa, testamenty) w języku angielskim. Moim ostatnim miejscem zatrudnienia była firma ?Interlingua?. Praca ta wymagała od mojej osoby pełnej samodzielności i rzetelności. Jestem osobą odpowiedzialną, powierzone mi obowiązki wykonuję w terminie, potrafię odpowiednio zorganizować sobie czas pracy. Byłabym skłonna przyjąć dodatkowe zadania do wykonania w warunkach domowych.
Praca w Pańskiej firmie da mi możliwość dalszego rozwoju mojej kariery zawodowej. Wierzę, że będzie dla mnie źródłem nowych wyzwań i doświadczeń a także, że moje kwalifikacje spełnią oczekiwania.
Z przyjemnością spotkam się z Panem osobiście w celu bezpośredniego przedstawienia swojej kandydatury na stanowisko tłumacza. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 0 880 096 619.
Z poważaniem,
Anastazja Adamczyk

Załączniki:
Podoba się? Tak Nie
Formy wypowiedzi